نمناک ورزشفوتبال حمایت مهدی رحمتی از علی ضیا در اینستاگرام + عکس
مهدی رحمتی ، اینستاگرام مهدی رحمتی
سید مهدی رحمتی سنگربان استقلال طی پیامی از هواداران استقلال درخواست بخشش علی ضیا را کرده و خواستار حمایت از وی و مردم آذربایجان شد.

مهدی رحمتی و حمایت از علی ضیا

انتشار کلیپی از علی ضیا بعد از دربی 81 که در آن به پرویز مظلومی سرمربی استقلال توهین شده بود، حسابی طرفداران این تیم را ناراحت کرده است. همچنین در برنامه فیتیله الفاظی به زبان آذری به کار رفته است که مردم آذری زبان را حسابی ناراحت کرده است. مهدی رحمتی در واکنش به این موضوع در صفحه اجتماعی خود نوشت:زنده باد آذربایجان. متاسفانه امروز تخریب رنگ ها، لهجه ها و قومیت ها عادی به نظر می رسد. هر روزیک نوع تخریب را به عنوان طنز، خنداندن مردم و یا کری خواندن در جامعه به نمایش می گذاریم و توجیهی برای مسخره کردن افراد پیدا می کنیم. اصلا فکر آبروی مردم، هویت قومیت ها و سلایق جوانان نیستیم. باید فکری اساسی برای جلوگیری از ادامه این گونه ناهنجاری ها کرد که روز به روز بیشتر از قبل در حال افزایش است.

او در ادامه حدیثی از حضرت محمد (ص) نقل می کند:از گناهان مردم در گذرید تا خداوند بدین سبب عذاب دوزخ را از شما دور گرداند.

کاپیتان استقلال همچنین در بخش دیگری از صحبت هایش را با هواداران استقلال در میان گذاشت:هواداران دوست داشتنی استقلال، پرویز خان مظلومی از گناه سیدعلی ضیا گذشت و سیدعلی هم ضمن پی بردن به اشتباهش و عذرخواهی، منتبه شد. اینجا به عنوان کوچکترین عضو باشگاه استقلال از شما هواداران فهیم، دوست داشتنی و مهربان می خواهم که به احترام آقای مظلومی و سید بودن ایشان عذرخواهی سیدعلی را بپذیرید و با فرصتی دوباره به این سید اولاد پیامبر(ص) شاهد تلاش وی در حوزه رسانه ای کشور (البته با رعایت ادب و احترام ) باشیم.

حمایت مهدی رحمتی از ضیا

پست حمایت مهدی رحمتی در اینستاگرام

حمایت مهدی رحمتی از علی ضیا در اینستاگرام + عکس

حمایت مهدی رحمتی از علی ضیا در اینستاگرام + عکس
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 19
برگرفته از صفحه اجتماعی مهدی رحمتی-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 14 5
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف