نمناک ورزشلیگ برتر حمله اشتباهی پرسپولیسی ها به ایمان صادقی! + عکس
ایمان صادقی ، اینستاگرام ایمان صادقی
عملکرد ایمان صادقی دروازه بان دوم تیم پرسپولیس در این فصل باعث خشم هواداران این تیم شده و البته تبعاتی اشتباهی برای فرد دیگری بانام مشابه با او داشته است!
بازدید : 3,995 نفر

ایمان صادقی در سه بازی گذشته پرسپولیس با توجه به محرومیت سوشا مکانی به میدان رفته است و 8 گل در کارنامه اش ثبت شده. عملکرد ضعیف و البته دور از انتظار این دروازه بان باعث شده تا هواداران پرسپولیس شاکی شوند و مطابق همیشه چاره را در حمله به صفحات اجتماعی این چهره ها ببینند.

اینستاگرام ایمان صادقی


البته این بار پرسپولیسی ها قهرمان کشتی ایران را به دلیل تشابه بانام دروازه بان شماره 88 تیمشان اشتباه گرفتند و به صفحه این کشتی گیر حمله کردند. ایمان صادقی، قهرمان وزن 60 کیلوگرم کشتی کشورمان که به تازگی مقام قهرمانی کشتی جوانان جهان را به دست آورده درباره این اتفاق این طور توضیح می دهد:بعد از باخت چهار بر دو پرسپولیس مقابل سپاهان با توجه به شباهت نامی که من با دروازه بان پرسپولیس دارم عده زیادی از هواداران این تیم به صفحه شخصی من حمله کردند و از عملکرد ضعیف وی انتقاد کردند. از طرفی استقلالی ها برای من کری می خواندند، اما بعد از مدتی متوجه شدند که من کشتی گیر هستم و عذرخواهی کردند. شاید هم دلیل اشتباهشان هم عکسی بود که با توپ والیبال در صفحه ام منتشر کرده بودم.

حمله اشتباهی پرسپولیسی ها به ایمان صادقی! + عکس

حمله اشتباهی پرسپولیسی ها به ایمان صادقی! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 13
برگرفته از ورزش 3 - /م
این مطلب مفید بود ؟ 13 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف