حمله به مردم

حمله اوباش مست به مردم در پارک سمیه

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1395کد مطلب : 30745زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهرداد بزی و نوچه هایش با حالتی غیرطبیعی با در دست داشتن قمه و چاقو وارد پارک سمیه شدند. در پی این حمله به مردم چند نفر زخمی شدند.

حمله به مردم در پارک سمیه توسط ارازل و اوباش مست

ساعت 19:00 سیزدهم اردیبهشت ماه سال جاری در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر یک مورد قمه کشی و تخریب در پارک سمیه در خیابان ربذه شمالی واحد گشت 110 این یگان به محل اعزام شد.
 
در محل دو تن از شهروندان به واحد گشت کلانتری مراجعه و عنوان کردند با خانواده در پارک نشسته بودیم که ناگهان عده ای جوان در حالی که همگی مست بودند و حالت عادی نداشتند با قمه و چاقو وارد پارک شدند و به ما حمله ور شده و با فحاشی اقدام به شکستن شیشه های خودروهای ما نمودند و سپس سوار سه دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودرو شدند و از محل متواری شدند.
 
در ادامه بنا به حساسیت موضوع و به محض وصول شکایت مردمی تیمی از ماموران تخصصی کلانتری 132نبرد،پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ و کلانتری 169 مشیریه در محل حاضر شدند و تحقیقات خود را از شاهدان عینی ادامه دادند.
 
شهروندان و شاهدان عینی ماجرا اظهار داشتند:تعدادی موتورسوار و یک خودرو جلوی پارک آمدند و اقدام به ایجاد رعب و وحشت در محل کردند و دو نفر را با چاقو زدند و شیشه های ماشین آن ها را شکستند.
 
در ادامه شاهدان عنوان داشتند:افراد مهاجم که اقدام به ضرب و شتم و تخریب کردند از بچه های افسریه می باشندکه نام یکی از آن ها که سردسته اراذل محل می باشد "مهرداد" معروف به "مهرداد بزی" است اما از وی آدرسی نداریم.
 
سرگرد منصور حشمتیان، رئیس کلانتری 132نبرد درباره این خبر گفت:به دنبال اظهارات شاهدان عینی ماجرا اقدامات اطلاعاتی لازم انجام شد و در نهایت در کمتر از 12ساعت مخفیگاه متهمان واقع در اتوبان محلاتی شناسایی و در یک عملیات منسجم و هماهنگ "مهراد" و سه تن از نوچه هایش به نام های "سامان" ؛"ارسلان" و "پیام" به همراه مقادیری مشروبات الکلی و چند قبضه چاقو و قمه دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.
 
گفتنی است، تلاش ماموران در جهت شناسایی و دستگیری دیگر عوامل تخریب و شرارت در محدوده نبرد در حال پیگیری می باشد.

 

حمله اوباش مست به مردم در پارک سمیه

512
این مطلب مفید بود ؟120
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
وبگردی