نمناک اخبارحوادث حمله با تبر در مشهد برای تسویه حساب مالی!
حمله با تبر ، مشهد
شب گذشته خبر حمله با تبر از سوی یک مرد در منطقه ی پیروزی مشهد که با جزئیات نادرست موجب وحشت عوام شده بود تصریح گشت.
تاریخ انتشار : 25 آبان 1395

ماجرای حمله مردی با تبر خودروها در مشهد چه بود؟

 دیشب خبری مبنی بر حمله مردی با تبر به خودروهای سواری در منطقه پیروزی مشهد شنیده شد که معاون دادستان مشهد در این خصوص، گفت:دو نفر با یکدیگر اختلاف مالی داشتند و یکی از طرفین نزاع از خودرو خود پیاده شده و با تبر به فرد مقابل حمله می کند، اما به سایر خودروهای در محل حمله ای نشده است.

«محمد بخشی محبی» در خصوص جزئیات این حادثه، اظهار کرد:این موضوع مربوط به اختلاف مالی دو نفر بوده و این افراد از منطقه وکیل آباد با خودروهای خود نزاع را آغاز کرده اند و در منطقه پیروزی با یکدیگر درگیر شده اند.
 
وی ادامه داد:پس از این که یکی از خودروها راه خودروی دیگر را سد می کند درگیری آغاز شده و یکی از طرفین نزاع از خودرو خود پیاده شده و با تبر به فرد مقابل حمله می کند.
 
معاون دادستان مشهد با بیان این که در این حادثه خودروی مذکور تخریب می شود، تصریح کرد:این فرد پس از تخریب خودرو و زخمی کردن صاحب آن از محل متواری می شود، اما عده ای از همشهریان وی را تعقیب کرده و در یکی از آپارتمان های مشهد خودروی این فرد را شناسایی می کنند.
 
بخشی محبی یادآور شد:با اطلاع رسانی مردم متهم مورد نظر شناسایی و خودروی وی نیز به پارکینگ منتقل می شود، هم اکنون نیز متهم با قرار تأمین و به این دلیل که نزاع شخصی بوده آزاد شده است.
 
وی در خصوص مجازات متهم برای حمل سلاح سرد، تصریح کرد:طبق ماده 617 قانون مجازات اسلامی حمل سلاح سرد مجازات حبس را در پی دارد، چون حمل سلاح سرد دارای جنبه عمومی بوده و مجازات محسوب می شود.
 
معاون دادستان مشهد از مردم خواست در صورتی که شاهد این حادثه ها بودند اقدامات اولیه را انجام دهند و از عواقب آن ترسی نداشته باشند.

 

حمله با تبر در مشهد برای تسویه حساب مالی!

حمله با تبر در مشهد برای تسویه حساب مالی!
:
امتیاز : 2 تعداد رای : 5
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف