نمناک اخبارحوادث حمله با قمه 50 نفری اراذل و اوباش در پارک هفت تیر تهران
حمله با قمه ، قمه
حمله با قمه گروهی از اراذل و اوباش به پارک هفت تیر تهران با واکنش ماموران نیروی انتظامی مواجه شد. مأموران به محض ورود به پارک مشاهده نمودند تعداد حدود 50 نفراز اراذل واوباش در وسط پارک جمع شده اند و همه بلااستثنا قمه و چاقو و چوب به دست دارند.
تاریخ انتشار : 1 شهریور 1394
بازدید : 47,286 نفر

حمله با قمه اراذل و اوباش

گروهی از اراذل واوباش که اقدام به رعب و وحشت دریکی از پارک های شهر تهران کرده بودند با حضور پلیس در محل متفرق شده و 10 تن از آنان نیز دستگیر شدند.

در راستای اجرای طرح امنیت و آرامش در محلات پایتخت که بر اساس درخواست های شهروندان و باهدفپاسخگوئی به مطالبات به حق شهروندان و نیازهای مردم صورت می گیرد، ساعت 01:00 بامداد 26 مردادماهمأموران کلانتری 110 شهدا حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی بودند که در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر درگیریدسته جمعی و قمه کشی و تجمع اراذل واوباش در خیابان پاسدار گمنام پارکهفتتیر بلافاصله سه اکیپ از مأموران تخصصی این یگان با توجه به اهمیت موضوع به محل اعزام شدند. که با توجه به زیاد بودن تعدادشان و ازآنجایی که اقدام به عربده کشی و ایجاد هیاهو در پارک به راه انداخته بودند مأموران با هماهنگیمرکزپیام کلانتری نسبت به دستگیری نفرات اقدام کردند.
 
با توجه به وضعیت موجود ابتدا تعداد 2 تیرهوایی با اسلحه سازمانیشلیک کردند که همه نفرات متفرق و اقدام به فرار نمودند کهمأموران ضمن تعقیبوگریز نفرات به صورتپیاده موفق شدند تعداد 3 نفر با اسامی "حمید" معروف به "حمید افغان"، فرخ" و احسان"را در محلدستگیر کنند و یککاردسلاخی از حمید افغان کهبرکمرشبودکشفگردید.
 
مأموران یکی از اراذل اوباش به نام "عادل" که قمه یکمتریدرد است داشت و با دیدن مأمورین قمه را به زمین پرت کرده و متواری شد را دستگیر و در ادامه افرادی به نامان "کرامت"،"پیمان" و افراد شرور دیگر به هویت "اصغر"، احسان" "حیدر"،"داریوش" و خلیل" که در درگیری حضور داشتند شناسایی، دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.
 
درحین انتقال نیزتعدادی از شهروندان کهدر محل جمع شده بودندازحضورپلیسودستگیری نفرات با توجه به ایجادناامنیدر محلتقدیر و تشکر نمودند.
 
سرهنگ علی جهان آرائی رییس کلانتری 110 شهدا درباره این خبر گفت:جمعاً 10 تن از اراذل واوباش محله پیروزی تهران به سرکردگی "حمید افغان" که از عاملان اصلی شرارت در پارک های منطقه بودند دستگیر و پس از انتقال به کلانتری ضمن تشکیل پرونده در اختیار مأموران پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفتند.
 

حمله با قمه 50 نفری اراذل و اوباش در پارک هفت تیر تهران

حمله با قمه 50 نفری اراذل و اوباش در پارک هفت تیر تهران
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 105
برگرفته از مشرق - /م
این مطلب مفید بود ؟ 92 13
نظر کاربران
ناشناس

ناشناس

این شرور ها وارذل واوباش را اعدام کنید تا مردم احساس ارامش کنند

پاسخ دادن 21 4
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف