نمناک اخبارجامعه دستگیری عاملان حمله مسلحانه به خودروی زندانی در کرج
زندانی ، حمله مسلحانه
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز از دستگیری عاملان حمله مسلحانه به خودروی حامل زندانی در کرج خبر داد.
تاریخ انتشار : 14 تیر 1396

حمله مسلحانه دوباره به خودروی حامل زندانی در کرج

دادستان عمومی و انقلاب کرج از دستگیری هفت نفر از متهمانی خبر داد که در ابتدای هفته جاری به فراری دادن یک متهم زندانی در مسیر اعزام او به پزشکی قانونی اقدام کرده بودند.

حاجی رضا شاکرمی با اعلام این خبر گفت:بر اساس گزارش ندامتگاه مرکزی کرج، در تاریخ دهم تیرماه متهمی که پرونده اش به اتهام توزیع بیش از 19 کیلو گرم هروئین در شعبه اول دادگاه انقلاب کرج در حال رسیدگی است در هنگام اعزام به پزشکی قانونی از سوی 10 نفر از نزدیکان و آشنایانش فراری داده شد.

زندانی

وی در تشریح حادثه افزود:در هنگام اعزام متهم، در بلوار ارم کرج سه خودروی سواری به صورت مسلح و با استفاده از سلاح گرم و سرد ضمن مسدود کردن مسیر حرکت خودروی حمل زندانی و شلیک گلوله جنگی با ایجاد رعب و وحشت اقدام به ربودن زندانی و سرباز وظیفه مراقب کردند.

شاکرمی تصریح کرد:متهمان سپس در مسیر اتوبان کرج قزوین با بریدن دستبند زندانی و آزاد کردن سرباز وظیفه، به همراه متهم زندانی متواری می شوند.

دادستان کرج تاکید کرد:با تشکیل پرونده و ارجاع به شعبه 22 بازپرسی پس از صدور دستورات قضایی و اقدامات اطلاعاتی و پیگیری های پلیس آگاهی استان البرز، دو روز بعد، متهمان به همراه فرد زندانی دستگیر و با تفهیم اتهام و قرار قانونی بازداشت شدند.

دستگیری عاملان حمله مسلحانه به خودروی زندانی در کرج

دستگیری عاملان حمله مسلحانه به خودروی زندانی در کرج
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از جام جم آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف