نمناک اخباراقتصاد حمله به قاضی با قمه
قاضی شرفی توسط فردی مورد حمله با قمه قرار گرفته است و به شدت از ناحیه سر مجروح شد. فرهاد شهبازوار وکیل قاضی شرفی درباره نحوه سوء قصد و جزئیات آن توضیحاتی داد.
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1391

'فرهاد شهبازوار وکیل قاضی شرفی در گفت و گو با خبرنگار قضایی فارس اظهارداشت:قاضی شرفی سه روز قبل از حادثه احساس می کرد که تحت تعقیب یک موتور سوار قرار دارد و حتی این موضوع را به حفاظت اطلاعات قوه قضائیه نیز خبرداد.
وی افزود:ساعت 11:30 شب پانزدهم اسفندماه زمانی که قاضی شرفی به سمت منزلش در سعادت آباد در حرکت بود، دو نفر موتور سوار به وی حمله کرده و او را با قمه مجروح کردند.
شهبازوار تأکید کرد:قاضی شرفی گمان می کند که این حمله از سوی افرادی باشد که اخیراً به پرونده آنها در رابطه با جعل و کلاهبرداری رسیدگی کرده است.
وکیل قاضی شرفی ادامه داد:وی از ناحیه سر به شدت مجروح شده و هنوز هم پس از گذشت چند روز قادر به حرکت نیست.
وی از برخورد نامناسب اداره آگاهی گلایه کرد و گفت:روز اولی که ما برای شکایت به آنجا رفتیم برخورد مناسبی را از پرسنل اداره آگاهی شاهد نبودیم که علیرغم  اینکه دستور مستقیم بازپرس را به رئیس پلیس آگاهی تهران دادیم اما رسیدگی درستی را شاهد نبودیم.
شهبازوار در ادامه افزود:دیروز به ما خبر دادند که برای شناسایی متهمین به اداره آگاهی مراجعه کنید البته بهتر بود که مامورین آگاهی برای انجام تحقیقات به منزل قاضی شرفی می آمدند نه اینکه از من بخواهند موکل خود را به آگاهی ببرم، به هرحال ایشان یک مقام قضائی است.'

حمله به قاضی با قمه

حمله به قاضی با قمه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از farsnews.com
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف