نمناک اخبارحوادث حمله افراد ناشناس به ماشین شهرداری منطقه 6
شهرداری ، شهرداری منطقه 6
عده ای ناشناس شب گذشته به دلایل نامعلوم به ماشین گشت شهرداری حمله کردند و دو سرنشین خودرو را مورد ضرب و شتم قرار دادند که سرانجام راننده خودرو جان خود را از دست داد.
تاریخ انتشار : 19 تیر 1396

حمله عده ای ناشناس به ماشین شهرداری

در حالیکه شب گذشته یکی از ماشین های گشت شهرداری در حال اجرای ماموریت خود بود، عده ای ناشناس به دلایل نامعلوم به این ماشین حمله برده و دو سرنشین خودرو مذکور را مورد ضرب و شتم قرار می دهند که بر اثر شدت جراحات وارده یکی از این افراد فوت می کند.

نیمه شب یکشنبه 18 تیرماه افراد ناشناس با سلاح سرد به ماشین گشت ناظر پیمانکار خدمات شهری شهرداری منطقه 6 در خیابان کریم خان حمله کرده و راننده و سرنشین را مورد ضرب و شتم قرار دادند که متاسفانه بر اثر شدت جراحات وارده راننده خودرو پیمانکار خدمات شهری در بیمارستان جان خود را از دست داده و سرکارگر همراه وی تحت درمان قرار دارد.

به گفته یک شاهد ماجرا، یکی از مهاجمین در حین حادثه به اشتباه گرفته شدن مضروبین اذعان کرده و پس از آن به سرعت از محل متواری شده اند.

بر اساس این خبر، شهرداری منطقه 6 از طریق مراجع انتظامی و قضایی در حال پیگیری موضوع است.

حمله افراد ناشناس به ماشین شهرداری منطقه 6

حمله افراد ناشناس به ماشین شهرداری منطقه 6
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 4
برگرفته از جام جم آنلاین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 3 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف