نمناک اخبارحوادث جزئیات حمله خونین به پزشک سرشناس تهرانی ! + تصاویر
حمله به پزشک ، حمله به پزشک در تهران
دکتر سید احمد تارا فوق تخصص بیماری های کلیه و رئیس بخش پیوند یکی از بیمارستان های دولتی تهران شامگاه دیروز مورد حمله خونین مرد جوان قرار گرفت.
تاریخ انتشار : 17 مرداد 1397

 حمله به پزشک مشهور تهرانی در بیمارستان

شفاآنلاین:دکتر سید احمد تارا پزشک مشهور یکی ازبیمارستان های دولتی تهران ، شب گذشته در بیمارستان هدف ضربات کارد یک مهاجم قرارگرفت و به شدت زخمی شد.

دکتر سید احمد تارا

لباس خونین دکتر سید احمد تارا پس از حمله مرد جوان 

شامگاه دیروز دکتر سیداحمد تارا، فوق تخصص بیماری های کلیه و رئیس بخش پیوند یکی ازبیمارستان های دولتی پایتخت، درکلینک هدف ضربات کارد یک مردجوان قرارگرفت وبه شدت زخمی شد. 

دکترتارا که ازاین سوء قصد خونین جان سالم به دربرده است گفت:شامگاه دوشنبه و پس ازویزیت بیماران دربیمارستان،درحالی که دراتاق کارم تنها بودم ناگهان در به طرزهولناکی بازشد و مرد جوانی که گازاشک آور دردست داشت به طرفم حمله کرد. 

او همانطور که گازاشک آور را به سروصورتم می پاشید ومن هم قادربه هیچ دفاعی نبودم با چاقوی بزرگی که دردست داشت گردن ام را هدف قرارداد.بعد هم درحالی که روی زمین افتاده بودم چند ضربه دیگربه شکم و پهلوهایم زد و همزمان با سروصدا و فریاد های کمک خواهی ام ازآنجا فرارکرد.

فوق تخصص بیماری های کلیه اظهارداشت:درحالی که نیمه جان و خونین روی زمین افتاده بودم کارکنان بیمارستان که با شنیدن صدای فریادهای کمک خواهی ام به اتاق ام آمده بودند بلافاصله مرا به اتاق عمل انتقال دادند.خوشبختانه با لطف خدا و اقدام به موقع همکارانم خونریزی شدید مهارشد.

حمله به پزشک

لباس های دکتر تارا پس از حمله با کارد توسط مرد جوان در بیمارستان 

دکترتارا افزود:تمامی شواهد نشان می دهد که مهاجم چاقو کش باطرح و نقشه قبلی و برنامه ریزی دقیق وارد بیمارستان شده و درفرصتی مناسب به طرفم حمله کرده است. 

دکترتارا با صراحت اعلام کرد که این موضوع ارتباطی به مسایل درمانی و پزشکی نداشته و ماموران پلیس سرگرم تحقیقات تخصصی برای کشف علت و انگیزه این اقدام جنایتکارانه هستند.ضمن اینکه ضارب نیزهنگام فرار دستگیرشده وبازجویی های فنی،تخصصی پلیسی درباره علت و انگیزه اصلی این اقدام جنایتکارانه ازسوی کارآگاهان ادامه دارد. 

وی که هم اکنون دربخش ویژه تحت مراقبت های تخصصی قراردارد گفت:خوشبختانه پزشکان معالج اعلام کرده اند خونریزی بند آمده ولی با این وجود مراقبت های لازم همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/م

حمله با کارد به پزشک مشهور تهرانی در بیمارستان

این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف