نمناک اخبارجامعه ماجرای حمله به کارتن خواب ها در تهران چه بود؟
کارتن خواب ، کارتن خوابها
با حمله برخی از مردم اهالی هرند به کارتن خواب ها در روز گذشته،شهردار منطقه 12 توضیحاتی را تشریح کرد.
تاریخ انتشار : 19 آبان 1394
بازدید : 6,886 نفر

جزئیات حمله به کارتن خواب های پارک هرندی 

عابد ملکی صبح امروز در جمع خبرنگاران در تشریح جزییات این حادثه گفت:حوالی ساعت 11 صبح روز گذشته تعدادی از اهالی محله هرندی که حدود 30 الی 40 نفر می شدند، با استفاده از چوب، به سمت معتادان پارک هرندی رفته و آنها را به سمت جنوب پارک که کمی دورتر از منازل مسکونی بود هدایت کردند.

وی افزود:پس از انتقال معتادان به انتهای پارک، برخی از اهالی محل نسبت به آتش زدن چادر و وسایل آنها اقدام کردند.

حمله به کارتن خواب ها

شهردار منطقه 12 با بیان اینکه موضوع کارتن خوابی و حضور معتادان متجاهر در محله هرندی بسیار بولد شده است، گفت:مردم محل از اینکه هویت محله آنها با این موضوعات گره خورده، ناراحت هستند و متاسفانه دست به چنین اقدامی زدند.

ملکی در ادامه با بیان اینکه بسیاری از چادرهای این معتادان اجاره ای است، افزود:روز جمعه بازدیدی از این پارک داشتم و متوجه شدم که یک زن معتاد به دلیل عدم پرداخت اجاره بهای چادرش، توسط ساقی از چادر بیرون انداخته شده است و این مساله نشان می دهد که موضوع چادرهای اجاره ای در بین معتادان امری طبیعی است.

وی با بیان اینکه در حادثه روز گذشته ماموران آتش نشانی و پلیس در محل حضور داشتند، گفت:ماموران شهرداری سعی کردند آرامش را به محله بازگردانند.

کارتن خواب ، حمله مردم به کارت خواب ها در خیابان هرندی

ماجرای حمله به کارتن خواب ها در تهران چه بود؟
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 21
برگرفته از ایسنا-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 17 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف