حمله تروریستی پاریس

جزئیات حمله تروریستی داعش به پاریس + تصاویر

تاریخ انتشار : 23 آبان 1394کد مطلب : 23058تعداد نظرات : 1 نظر
بازی آلمان و فرانسه با حمله تروریستی پاریس توسط داعش به روز سیاه تبدیل شد. در این حمله تروریستی 153 نفر کشته و بیش از 200 نفر زخمی شده اند. عکس ها و جزئیات حادثه تروریستی فرانسه را مشاهده می کنید.

حمله تروریستی پاریس

شبکه تلویزیونی سی ان ان از کشته شدن دست کم 153 نفر در حملات تروریستی در پاریس خبر داد.

این شبکه اعلام کرد دست کم دو نفر از افراد مسلحی که به سالن کنسرتی در پاریس حمله کرده بودند، در حمله پلیس کشته شدند و شبکه بی اف ام تی وی فرانسه اعلام کرد برخی از افراد مسلح هنوز فراری هستند و آمار این تروریست ها نیز مشخص نیست.
خبرگزاری فرانسه نیز لحظاتی پیش اعلام کرد بیش از 200 نفر در حملات پاریس زخمی شده اند که حال 80 نفر از آنها وخیم است. همچنین گفته می شود 8 تروریست در این حملات کشته شده اند و تلاش پلیس برای دستگیری سایر تروریست ها ادامه دارد.

 
حمله تروریستی درپاریس
 
روزنامه فرانسوی لوفیگارو امروز صفحه نخست خود را با رنگ سیاه منتشر و این عنوان را برای آن انتخاب کرد:"جنگ در قلب پاریس" 
شبکه پرس تی وی به نقل از دفتر دادستانی فرانسه اعلام کرد:8 تروریست در حملات پاریس کشته شدند که 7 نفر آنها بوسیله بمب گذاری بوده است. 
08:27 شبکه پرس تی وی به نقل از دفتر ریاست جمهوری فرانسه اعلام کرد:1500 سرباز اضافی پس از حملات رخ داده در پاریس، در این شهر مستقر خواهند شد.
 
حمله تروریستی درپاریس
 
08:16 خبرگزاری رویترز گزارش داد پلیس نیویورک از افزایش اقدامات امنیتی در مکانهای مهم پس از حملات هماهنگ پاریس که دست کم 160 کشته برجای گذاشت، خبر داد. 
07:56 خبرگزاری فرانسه به نقل از یکی از معاونان اولاند اعلام کرد رؤسای جمهور فرانسه و آمریکا پس از حملات پاریس بر تقویت همکاری ها برای مبارزه با تروریسم تأکید کردند. وزارت خارجه سوئد نیز از کشته شدن یک شهروند خود و زخمی شدن یک شهروند دیگر در حملات پاریس خبر داد. مقامات پاریس نیز از تعطیلی کلیه مراکز دولتی (مدارس، دانشگاه ها، موزه ها، فروشگاه های دولتی و ...) از 14 نوامبر (امروز) تا اطلاع ثانوی خبر دادند. نتانیاهو نیز در اظهاراتی در خصوص حملات پاریس گفت برای مقابله با تروریسم، اسرائیل شانه به شانه فرانسه حرکت می کند. پلیس فرانسه برگزاری تظاهرات در اماکن عمومی را تا اطلاع ثانوی ممنوع اعلام کرد.
 
حمله تروریستی درپاریس
 
 
07:42 سی ان ان نیز در خبری فوری گزارش داد فرانسوا اولاند، رئیس جمهور فرانسه از مقابل "باتاکلان،" محل وقوع گروگانگیری پاریس اعلام کرد فرانسه بدون هیچ ترحمی به تروریسم پاسخ خواهد داد. همچنین رئیس جمهور فرانسه پس از سلسله حملات و انفجارهای پاریس، با اعلام حالت اضطراری، دستور بستن مرزها را صادر کرد. 
07:27 شورای امنیت سازمان ملل نیز با محکوم کردن حملات پاریس، آن را وحشیانه و بزدلانه خواند.
 
حمله تروریستی درپاریس
 
دانلودلحظه انفجارهای پاریس در حین بازی فرانسه - آلمان/هجوم تماشاگران
 

حمله تروریستی پاریس ، جزئیات و عکس های حمله تروریستی داعش به فرانسه

4.315
این مطلب مفید بود ؟132
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
برچسب :
نظرات1 نظر به ثبت رسیده است
سمیع1394-09-10
غربیها بدانید این تروریستها سالهاست خاور میانه را به اتش کشیده اند که تنها گوشهای از جنایات انها را در فرانسه متاسفانه دیدیم اگر ملت غرب با دیگر ملتها علیه این جنایات تروریستها متحد و جهت نابودی این جانیان وارد عمل نشویم جهان با یک ترازدی تروریستی مواجه خواهد شد یا به عبارت دیگر مواجه هستیم و این تروریستهای جنایتکار توسط دولتهای شناخته شده که چند سال است انها را حمایت مالی و نظامی می نمایند که در راس انها اسراییل غاصب است برای نجات بشریت از دست تروریسم متحد بسوی نابودی گروهای تروریستی بشتابیم این خواست تمام ازادیخواهان جهان است.
31
وبگردی