نمناک سرگرمیدیدنی ها حمله تمساح به مردی که میخواست با او کشتی بگیرد!+فیلم
حمله تمساح ، شکار تمساح
مردی که با لحنی طنز به دوستانش می گفت قصد کشتی گرفتن با حیوان درنده را دارد با حمله تمساح غافلگیر شد ، لحظاتی هولناک اما خوشبختانه بدون آسیب.

حمله و درگیری هولناک مرد ماجراجو با تمساح غول پیکر

 شکارچی که تصمیم داشت به روشی معمول و با استفاده از یک حوله سفید رنگ تمساح غول پیکری را شکار کند با حمله تمساح ناگهان غافلگیر شد اما خوشبختانه جان سالم به در برد.

Man tries to WRESTLE alligator – what happens next will make you wince in pain

حمله تسماح به مردی که قصد داشت با او کشتی بگیرد 

 یکی از شگردهای شکارچیان برای دربند کردن تمساح استفاده از پارچه ای است تا به وسیله ی ان روی چشمان حیوان وحشی را بپوشانند تا بتوانند او را شکار کنند چرا که این دسته از موجودات را نمی توان به این راحتی در بند انداخت.

"فرد بویسی" قصد داشت به قول خودش با تمساح کشتی بگیرد که ناگهان غافلگیر شد ، حیوان درنده با یک حرکت حوله ی سفید رنگی که روی چشمانش را پوشانده بود کنار زد و به مرد حمله ور شد.

حمله تمساح

لحظه هولناک حمله تمساح به انسان

این تمساح که وزنش 136 کیلوگرم گزارش شده است بعد از یک حمله ناموفق به مرد از او دور شد و آسیبی نرساند. کلیپ هولناک در بزرگراه "استاکی" کارولینای شمالی ضبط شده است.

همانطور که در کلیپ مشاهده خواهید کرد مرد شکارچی از سمت عقب به تمساح نزدیک می شود و با قرار گرفتن در پشت گردن او سعی دارد با دستانش فک قوی اش را بگیرد که ناگهان حیوان با کنار زدن حوله روی چشمانش به او حمله ور می شود.بعد از چند ثانیه تمساح آرام گرفته و قصد دور شدن از آنجا را دارد که دوستان "فرد" برای کمک به او نزدیک می شوند .

 کلیپ حمله ناگهاین تمساح به مرد شکارچی

حمله تمساح به مردی که میخواست با او کشتی بگیرد!+فیلم

حمله تمساح به مردی که میخواست با او کشتی بگیرد!+فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف