نمناک اخبارحوادث حمله خرس قهوه ای به قرقبان کوهرنگی
قرقبان ، کوهرنگ
آقای علی دادور، قرقبان طرح کرفس منطقه آقا سید بر اثر حمله خرس زخمی شده و با توجه به نیاز مبرم به امداد و نجات، هماهنگی های لازم جهت این انتقال به بیمارستان در دستور کار قرار گرفت.
تاریخ انتشار : 19 فروردین 1396

خرس وحشی قرقبان کوهرنگی را زخمی کرد

قرقبان منطقه 'مهلوستان' از توابع دهستان موگویی شهرستان کوهرنگ در استان چهارمحال و بختیاری، روز جمعه در حمله خرس وحشی از ناحیه دست، ران و سینه زخمی شد.

فرماندار کوهرنگ با تایید این خبر افزود:'علی دادور' قرقبان 42 ساله حین انجام وظیفه توسط خرس وحشی در منطقه مهلوستان و در کوه 'یکه' از ناحیه دست، ران و سینه زخمی شد.
 
مرتضی زمانپور تاکید کرد:نیروهای امداد و نجات بلافاصله با بالگرد از استان لرستان به منطقه اعزام شدند که بدلیل سخت گذر بودن منطقه و تاریکی شب موفق به فرود و انتقال فرد مصدوم نشدند.
 
قرقبان

زخمی شدن قرقبان کوهرنگی

 وی تصریح کرد:تلاش برای نجات جان فرد مصدوم و انتقال وی به بیمارستان با بالگرد صبح روز شنبه از سر گرفته خواهد شد.
 
زمانپور یادآور شد:تعدادی از امدادگران محلی و یک پزشکیار برای انتقال وی به منطقه اعزام شده اند.
 
فرماندار شهرستان کوهرنگ به خونریزی قرقبان اشاره و اظهار کرد:توصیه های لازم پزشکی در این زمینه به امدادگران محلی ارائه شده است.
 
وی تاکید کرد:20 قرقبان محلی وظیفه حفاظت از منطقه حفاظت شده مهلوستان که گونه نادر کرفس کوهی در آن رشد می کند را بر عهده دارند تا بتوانند ضمن حفظ این گونه نادر و تکثیر بذر آن، از این منطقه حفاظت کنند.

حمله خرس قهوه ای به قرقبان کوهرنگی

حمله خرس قهوه ای به قرقبان کوهرنگی
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
برگرفته از تابناک -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف