نمناک سرگرمیگوناگون حمله وحشتناک خرس به مربی هنگام اجرای برنامه + فیلم 16+
حمله خرس به مربی ، حمله خرس
مربی که در حال انجام حرکات با خرس در سیرک بود، ناگهان خرس به طور بسیار وحشتناک به او حمله کرد.

حمله خرس به مربی سیرک

در منطقه ایی به نام ولگاگرد که در روسیه واقع است، یک مربی برای آوردن خرس غول پیکر به میان سیرک او را به اجبار از یک رمپ با شیب متوسط بیرون می آورد که ناگهان باعث رخداد حادثه ایی ترسناک و وحشتناک می شود.

در حین پایین آمدن از رمپ کوچک مربی خرس او را به اجبار و به زور کشاند و این منجر به عصبانیت و خشونت خرس شد که ناگهان به مربی حمله کرد و مربیان دیگری که در سیرک بودند برای نجات دادن همکارشان مجبور به کتک زدن خرس با چوب شدند .تلاش مربیان برای نجات دادن همکارشان موثر واقع شد و در نهایت مربی جان سالم بدر برد.
 
حمله خرس به مربی

حمله وحشتناک یک خرس به مربی در سیرک

طبق آخرین آمار ،مرد جراحت زیادی نداشته و آسیب آنچنانی به وی وارد نشده است و بعد از این اتفاق توانست بدون مشکلی بر روی پاهایش بایستد.
در ویدئو می توانید به وضوح مشاهده نمایید که خرس از همان ابتدا عصبی بود و اما بعد از کتک خوردن توسط مربیان ،آرام شد.خوشبختانه خرس به افراد حاضر در سیرک هیچ آسیب و صدمه ایی وارد نکرد و تنها باعث ایجاد رعب و وحشت در میان مخاطبان شد.

 ویدئو حمله خرس به مربی سیرک

حمله وحشتناک خرس به یک مربی در سیرک + فیلم

حمله وحشتناک خرس به مربی هنگام اجرای برنامه + فیلم 16+
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف