نمناک اخبارحوادث حمله داعش به منزل سفیر ایرانی + تصاویر
داعش ، حمله داعش
امروز دو انفجار در مقابل منزل شخصی سفیر ایران در لیبی صورت گرفت که گروه تروریستی تکفیری داعش مسئولیت این انفجارهای تروریستی را بر عهده گرفت.
تاریخ انتشار : 3 اسفند 1393
بازدید : 26,464 نفر

به نقل از شبکه اسکای نیوز، گروه تکفیری داعش مسئولیت حمله انفجاری در نزدیکی منزل مسکونی سفیر ایران در طرابلس لیبی را بر عهده گرفت.
این انفجار امروز (یکشنبه) مقابل منزل مسکونی سفیر ایران در طرابلس صورت گرفته و هیچ تلفاتی نداشته است. دقایقی پس از انفجار مقابل منزل شخصی سفیر ایران در لیبی، انفجار دوم نیز رخ داد.

انفجار تروریستی


طبق گفته منابع مطلع در لیبی انفجار دوم نیز ناشی از یک بسته انفجاری بود که در سطل زباله در نزدیکی محل انفجار اول تعبیه شده بود.
در انفجار مقابل اقامتگاه سفیر ایران در لیبی کسی آسیب ندیده و سفیر ایران به صورت ترددی به لیبی سفر می کند و در حال حاضر نیز در طرابلس حضور ندارد.

انفجار تروریستی


مرضیه افخم سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص خبر منتشره مبنی بر انفجار بمب در نزدیکی اقامتگاه سفیر کشورمان در لیبی، ضمن محکوم کردن این اقدام تروریستی اظهار داشت:اطلاعات دقیق حاکی از انفجار بمبی دست ساز در مقابل ساختمان اقامتگاه سابق سفیر جمهوری اسلامی ایران در طرابلس است که موجب خسارتی جزیی شده و خوشبختانه هیچگونه تلفات جانی و مالی در برنداشته است.
افخم خاطرنشان کرد:جمهوری اسلامی ایران شرایط و اوضاع در لیبی را دنبال می کند و ضمن مخالفت جدی با دخالت بیگانگان در اوضاع لیبی، معتقدیم تحولات در این کشور باید از طریق توافق سیاسی و انجام گفت وگوهای ملی بین طرف های درگیر به نتیجه برسد و زمینه ها برای شکل گیری یک دولت متحد ملی فراهم شود تا از این طریق راه بر تروریست ها و افراط گرایان بسته شود.

حمله داعش به منزل سفیر ایرانی + تصاویر

حمله داعش به منزل سفیر ایرانی + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 108
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 87 21
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف