حمله دکتر جوان به همراه بیمار!
آقای دکتر سانچز فلوریدایی زمانیکه همراه بیمارش به سمت او می آید تا تعدادی سوال از وی بپرسد را به شدت مورد ضرب و شتم قرار می دهد و با واکنش های متعددی روبرو گشت.

لحظه حمله دکتر جوان به همراه بیمار!!

از مهم ترین مشاغل می توان به پزشکی اشاره نمود که افراد پزشک و متخصص در کنار تعهد کاری خود باید جان انسان ها را نجات دهند و همان گونه که گفته شد این افراد برای آنکه بتوانند در این زمینه فعالیت نمایند، تعهد نامه ای را می خوانند تا جان انسان ها را نجات دهند و آنها را تا حد ممکن از مرگ حتمی نجات دهند.

از این رو این افراد می بایست بسیار خونسرد و ارام باشند و بتوانند با آرامش وجودی خود، به بیمار و همراهان بیمار آرامش را تنها با یک نگاه منتقل سازند. اما متاسفانه در تاریخ دوم ژوئن اتفاقی تلخ و دردناک در بیمارستان " Memorial West Hospital " واقع در فلوریدای ایالت متحده آمریکا رخ داد که در نهایت روز گذشته در صفحات مجازی منتشر شد و جزء یکی از ویروسی ترین ویدیوهای اخیر محسوب شد که کاربران زیادی نسبت به آن واکنش نشان دادند. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

آقای " دکتر سانچز "، از قرار معلوم پزشک دوست بیمار آقای " متو کوپلان " که متاسفانه به سرطان و عدم فعالیت کلیه هایش مبتلا شده بود، می باشد که آقای کوپلان برای پرسش چندین سوال از پزشک معالج به سمت دکتر سانچز می دود تا با او درباره سلامتی دوستش مکالمه کند.

حمله دکتر به همراه بیمار 

وی از قرار معلوم از آقای سانچز راضی نبوده است و بر این باور بود که گویی آقای سانچز تلاش خود را برای سالم ماندن دوستش نکرده است و از این رو با پزشک شروع به مکالمه می کند که متاسفانه آقای سانچز پزشک در نهایت تعجب بجای آنکه به همراه بیمار آرامش دهد و او را امیدوار سازد، به آقای کوپلان حمله می کند و وی را مورد ضرب و شتم قرار می دهد و در همین زمان دوربین های مدار بسته بیمارستان این لحظه را ضبط و ثبت می کنند.

بعد از این اتفاق آقای کوپلان به مدت چندین روز در بیمارستان بستری بود تا بتواند سلامت خود را بدست اورد و در مورد آقای دکتر سانچز این گونه گفت که وی نباید به هیچ وجه در بیمارستان فعالیت کند و هم اکنون در حال بررسی شواهد در دادگاه شهر Broward است تا بتوانند آقای دکتر بی مسئولیت را به جزای اعمالش برسانند.

ویدیو لحظه حمله دکتر جوان به همراه بیمار!! ؛

لحظه حمله دکتر جوان به همراه بیمار!! + فیلم

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
وبگردی