نمناک اخبارورزشی حمله رضا خانزاده مدافع پرسپولیس به هوادار ایرانی + فیلم
محمدرضا خانزاده ، خانزاده پرسپولیس
انتشار فیلمی در فضای مجازی پرده از یک درگیری شگفت انگیز در پایان مسابقه پرسپولیس مقابل لخویا برمی دارد که در آن رضا خانزاده با هوادار ایرانی این تیم درگیر می شود.

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار برگشت مقابل لخویا با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد و با 9 امتیاز در رده دوم جدول A مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2015 قرار گیرد و همچنان امیدوار به صعود به مرحله بعد. اما اتفاقی که پس از بازی به وقوع پیوست تاسف بارتر از نتیجه به دست آمده بود.

در این فیلم بازیکنان پرسپولیس مشغول خروج از ورزشگاه و سوار شدن به اتوبوس هستند که مسیر عبورشان از سوی چند هوادار ایرانی اسکورت شده است. هواداران خطاب به بازیکنان چیزهایی می گویند که احتمالا بعضی از آنها طعنه هایی خطاب به ایشان است که در یک نمایش ضعیف با 3 گل مغلوب لخویا شده اند. در همین لحظه محمدرضا خانزاده مدافع پرسپولیس در حرکتی عجیب رو به یکی از این هواداران می کند و مشتی به سوی او پرتاب می کند. هم تیمی ها که از این صحنه متعجب شده اند، دور او را می گیرند و او را به سمت اتوبوس می برند و او در این فاصله رکیک ترین جملات را خطاب به هوادار نگون بخت به زبان می آورد.
دوربینی که این صحنه را گرفته خانزاده را تا لحظه سوار شدن به اتوبوس تعقیب می کند و با سروصدایی از سمت در خروجی ورزشگاه دوباره به آن سمت بازمی گردد. لحظه ای که ظاهرا سوشا مکانی به دنبال آن هوادار دویده تا حقش را کف دستش بگذارد. در این بین مهدی طارمی مهاجم پرسپولیس هم به دنبال آرام کردن وضعیت است که ناگهان صدای کریم باقری را می شنویم که با لحنی تند سوشا را به سمت اتوبوس هدایت می کند و می گوید:«مگر قرار است هر کسی هر حرفی به ما بزند، او را کتک بزنیم؟» و باز هم گلی به گوشه جمال آقا کریم که به بازیکنان جوان تیم یادآوری می کند کمی در مقابل پیراهن و باشگاه هاشان مسوول باشند. باید دید که این رفتار زشت با چه واکنشی از سوی باشگاه پرسپولیس مواجه می شود. باشگاهی که در اوج درهم ریختگی است و طبعا آنقدر صنم دارد که ممکن است به یاسمنی مثل این نرسد.
رفتار خانزاده بازتاب بسیار وسیعی در شبکه های اجتماعی داشته است بخصوص که این حمله مقابل چشم نگهبانان عرب زبانی انجام شده که باور نمی کنند یک فوتبالیست ایرانی در پاسخ به هوادار تیمش چنین کند.

هوادار مضروب پرسپولیس:می خواستند دارم بزنند

 آنچه که از تصاویر این درگیری منتشر شده به نظر می رسد هوادار ناراضی پرسپولیس الفاظ بدی را نسبت به بازیکنان پرسپولیس به کار می برد که آنها را اینگونه عصبانی کرده است.

عادل عاشوری هواداری است که در دوحه قطر مورد ضرب و شتم خانزاده و مکانی قرار گرفته است. این هوادار درباره دلیل درگیری اش با خانزاده به ورزش سه اینطور گفت:به هیچ عنوان به بازیکنان پرسپولیس توهین نکردم و تنها دلیل آن این بود که آنها پیراهن تیم محبوبم را پوشیده بودند. اما زمانی که علی عسگر می خواست سوار اتوبوس شود، از او خواستم فصل بعد به همراه خانزاده تیم را ترک کند و بیش از این باعث لطمه خوردن پرسپولیس نشوند.

وی ادامه داد:همانطور که دیدید علی عسگر کاملا مخاطب من بود اما من متوجه حضور خانزاده پشت سر او نشدم و ناگهان این بازیکن ضربه ای به صورت من زد و الفاظ زشتی نسبت به خانواده ام به کار برد.

هوادار مضروب در ادامه بار دیگر با انتقاد از عملکرد خانزاده گفت:نه تنها من که با زحمت زیاد خودم را به استادیوم رساندم تا از تیمم حمایت کنم، بلکه کارشناسان نیز به این نکته واقف هستند که عملکرد این دو بازیکن باعث شده امتیازات زیادی را از دست بدهیم. اگر منِ هوادار نتوانم به عملکرد بازیکن تیمم اعتراض کنم پس چه باید بکنم. این اتفاق در تمام دنیا رخ می دهد. به طور مثال تیم رئال و کاسیاس را در نظر بگیرید، آیا کاپیتان پرافتخار رئال واکنشی به اعتراض هوادارانش نشان داده؟ این در حالی است که عملکرد این آقایان یک هزارم کاپیتان پرافتخار رئال نیست. آنها نمی توانند انتظار داشته باشند بعد از چنین باختی هوادار آنها را تشویق کند. آن هم بعد چنین اشتباهات سریالی ای.

عادل عاشوری در ادامه در مورد میانجی گری کریم باقری گفت:در حالی که خانزاده شدیدترین الفاظ را به کار می برد، در ادامه سوشا مکانی نیز به من حمله ور شد و اگر آقای کریم باقری نبود، مطمئنا به جرم این اعتراضم من را دار می زدند.

وی با تشکر از کریم باقری گفت:آقای باقری با متانت بالایشان از من توضیح خواست که چرا به بازیکنان فحش داده ام که من شرح ماوقع را به ایشان گفتم.

عادل عاشوری در پایان توضیح جالبی درباره دخالت ماموران قطر در این ماجرا می دهد:بعد از این اتفاق توسط پلیس بازداشت شدم که توضیحاتم باعث تعجب آنها شد و خیلی زود آزادم کردند. جالب اینجاست که آنها واقعا از این اتفاق که اعتراضم به عملکرد بازیکنان باعث چنین برخوردی از آنها شده متعجب شدند و در ادامه گفتند اگر عامل این درگیری من بودم از کشور قطر اخراجم می کردند.

در ادامه فیلم مربوط به درگیری خانزاده در قطر را مشاهده می کنید.

حمله رضا خانزاده مدافع پرسپولیس به هوادار ایرانی + فیلم

حمله رضا خانزاده مدافع پرسپولیس به هوادار ایرانی + فیلم
: امتیاز : 4 تعداد رای : 45
برگرفته از ورزش3 - /م
این مطلب مفید بود ؟
36 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف