نمناک سرگرمیگوناگون حمله هولناک زنبورهای وحشی به مراسم تشییع جنازه !
حمله زنبورهای وحشی ، حادثه در مراسم تشییع جنازه
اهالی روستا در حال برگزاری مراسم تشییع جنازه با حمله زنبورهای وحشی غافلگیر شدند ، وضعیت به گونه ای بود که آنها مجبور شدند جسد را رها کرده و فرار کنند.

حمله گروهی زنبورهای وحشی به مراسم تشییع جنازه!

اتفاقی غیرمنتظره مراسم تشییع جنازه را برهم زد ، حمله ی زنبورها به قدری وحشتناک بود که حاضرین در مراسم تریجح دادند جسد را رها کرده و فرار کنند.

Swarm Of Honey Bees Attack Funeral Procession In Bengaluru, Mourners Flee Leaving Body Behind

حمله زنبورهای وحشی

حادثه گزیدگی 30 نفر بعد از حمله زنبورهای وحشی به مراسم تشییع جنازه 

مصدوم شدن 30 نفر بعد از حمله نیش زنبورهای وحشی در مراسم تشییع جنازه

در یک اتفاق عجیب طی مراسم تشییع جنازه در منطقه ی "هوسا هالی" گروهی پرتعداد از زنبورها به افرادی که جسد را برای دفن تشییع می کردند حمله ور شده و تعدادی از آنها را نیش زدند ؛ وضعیت طوری شد که حاضرین در مراسم مجبور به فرار از آن منطقه شدند و جسد را رها کردند.

به گفته ی یکی از روستائیان مسیر عبور آنها برای تشییع جنازه از کنار درختی بود که کندوهای بسیاری در آن وجود داشته و شاید به همین دلیل زنبورها به انها حمله ور شدند.بعد از رساندن افراد دچار گزیدگی شده به بیمارستان تعدادی از روستائیان با پوشیدن کیسه بر سر و بدن خود با زحمت بسیار بالاخره جسد را از آن منطقه دور کرده و دفن کردند.

حمله زنبورهای وحشی مراسم تشییع جنازه را بهم زد !

حمله هولناک زنبورهای وحشی به مراسم تشییع جنازه !
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 12
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف