نمناک اخبارحوادث حمله 4 سگ وحشی به پسر بچه در فردیس کرج
حمله سگ ، سگ های ولگرد
پسری 12 ساله ساکن فردیس کرج مورد حمله خونین و وحشیانه 4 سگ ولگرد قرار گرفت طوری که کار او به آی سی یو کشید.
تاریخ انتشار : 19 بهمن 1395

حمله خونین سگ ها به پسر 12 ساله

حمله خونین سگ های ولگرد به پسری در منطقه فردیس کرج، او را تا یک قدمی مرگ برد.

حسین محمدی، پسر 12ساله افغان سال هاست که همراه پدر، مادر و 7خواهر و برادرش در محله اسکویی فردیس کرج زندگی می کند. روز پنجشنبه 14بهمن بود که او تصمیم گرفت به خانه پدربزرگش برود. حدود ساعت 11از خانه شان خارج شد و مسیر خانه پدربزرگ را در پیش گرفت اما در میانه راه حادثه وحشتناک برایش رخ داد. 4سگ ولگرد با دیدن پسربچه به او حمله و وی را محاصره کردند. پسر بچه راهی برای فرار نداشت. فریاد زد اما کسی در آن حوالی نبود که صدایش را بشنود.

حمله سگ

حمله سگ های ولگرد به پسر بچه

در این میان سگ های گرسنه به او حمله کردند و حسین 12ساله در حالی که با صورت روی زمین افتاده بود، تلاش می کرد صورتش را از دندان های تیز آنها حفظ کند.لحظات وحشتناکی بود. حسین گریه می کرد و با فریاد کمک می خواست. لباس هایش دریده و بدنش پر از خون شده بود. در همین هنگام تعدادی از کارکنان یک کارگاه بالابرسازی در آن نزدیکی با شنیدن صدای فریاد پسربچه کنجکاو شدند و خود را به محل حادثه رساندند.

یکی از آنها که حامد یوسفی نام دارد می گوید:صدای فریادهای پسربچه در میان صدای سگ های ولگرد گم شده بود و شستمان خبردار شد که اتفاق شومی افتاده است. بلافاصله به طرف صدا دویدیم و با دیدن سگ ها که به پسر حمله کرده و در حال دریدن او بودند به طرفشان رفتیم و آنها را فراری دادیم. پسربچه در بین سگ ها دست و پا می زد و همه بدنش زخم شده بود.

او ادامه می دهد:شاید اگر یک دقیقه دیرتر رسیده بودیم، سگ ها گلوی این بچه را پاره کرده بودند. جای دندان های سگ ها روی بدن پسربچه آنقدر عمیق بود که تصور می کردیم او جانش را از دست خواهد داد. با این حال به سرعت با اورژانس تماس گرفتیم و دقایقی بعد وی به بیمارستان منتقل شد.

در آی سی یو

حسین به محض ورود به بیمارستان به بخش مراقبت های ویژه منتقل و تلاش پزشکان برای درمان او شروع شد. به گفته پرستار بیمارستان، او از روز پنجشنبه که به آی سی یو انتقال یافت تا یکشنبه از درصد هوشیاری کمی برخوردار بود اما امروز (دوشنبه) تا حدودی هوشیاری خود را به دست آورده و دستگاه اکسیژن را از وی جدا کرده ایم.

مادربزرگ حسین که به همراه زن دایی اش برای دیدن او به بیمارستان آمده است، می گوید:حسین را روز پنجشنبه که بیهوش و شرایط بدی داشت، دیدیم. اما امروز به هوش آمده؛ هرچند که باز هم شرایط و حال مناسبی ندارد اما حداقل از بیهوشی درآمده و جای شکر دارد.

به گفته آنها حسین تا حالا 3بار تحت عمل جراحی قرار گرفته؛ یک بار از ناحیه شکم، یک بار گلو و احتمالا یک بار هم از ناحیه سر.

مادر بزرگ حسین می گوید:از وقتی این اتفاق رخ داد، مادر حسین حالش بد شده؛ طوری که نتوانسته برای دیدن پسرش به بیمارستان بیاید. پدر حسین هم کارگر است و حالا سر کار است و نتوانسته به بیمارستان بیاید. شرایط زندگی آنها طوری است که اگر امروز کار نکند برای سیرکردن شکم خانواده 10نفری اش حتی پول نان ندارد.

به گفته وی، از صبح از شهرداری با ما تماس گرفته و گفتند برای برآورد هزینه بیمارستان کارشناس می فرستند اما هنوز خبری نشده. اگر آنها هزینه بیمارستان را پرداخت نکنند، نمی دانیم چه کار کنیم.در این میان مدیر روابط عمومی فرمانداری فردیس می گوید:بخش سیاسی انتظامی فرمانداری فردیس این موضوع را بررسی کرده و هماهنگی انجام شده تا مراحل درمانی در بیمارستان مدنی انجام تا بهبودی کامل حاصل شود.

فلاح نژاد ادامه می دهد:شهرداری پرداخت هزینه بیمارستان را تقبل نکرده و با هماهنگی فرمانداری هزینه درمان بر عهده بیمارستان خواهد بود و قرار شده بیمارستان هزینه ای دریافت نکند. به گفته وی متأسفانه در بسیاری از مناطق فردیس این سگ های ولگرد وجود دارند و شهرداری می بایست این مناطق را پاکسازی کند که هنوز این اقدام به صورت کامل انجام نشده است.

حمله 4 سگ وحشی به پسر بچه در فردیس کرج

برگرفته از همشهری آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 24 3
نظر کاربران
زهرا

زهرا

حامیان حیوانات بیان حالا جواب بدن...واقعا حیوانات ولگرد چرا نباید کشته بشن؟؟؟یعنی جان یک ادم در مقابل حیوانات کمتره؟؟؟ ا

پاسخ دادن 6 6
محمد

محمد

احمق نباشیم این داستان ساختگی بود برای توجیح کشتن سگها به عنوان کسی ک عمرشو با سگا گزرونده میگم سگ ولگرد کار با ادم نداره اونا سگای نگهبانن ک طرف ولشون میکنه بیرون بعدم نتیجع میشه این

پاسخ دادن 1 2
شی شی

شی شی

چ ربطی داره حیوان ها هم حق زندگی دارن ..اون سگا آموزش دیده بودن وگرن سگ بومی یا ولگرد از آدم میترسه ..

پاسخ دادن 1 0
مهدی

مهدی

دوست عزیز اگه سگ شناس بودی میدونستی وقتی به صورت گله ای باشن قابل اعتماد نیستن.و موارد حمله به صورت گله ای زیاد هست

پاسخ دادن 1 0
ناشناس

ناشناس

باز بگید سگهای سرزمینم را نکشید و از این حرفهای احساسی بچگانه. ما هم دوست نداریم به سگی یا حتی به مورچه ای آزاری برسونیم. هزینه نگهداری سگهای خیابونی رو تو میدی؟!

پاسخ دادن 2 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف