نمناک سرگرمیگوناگون حمله مرگبار مار پیتون به دو کودک خردسال
مار پیتون ، بلعیدن انسان توسط مار
یک مار پیتون 45 کیلو گرمی با سهل انگاری صاحبش دو کودک خردسال چهارساله و شش ساله را طعمه خود قرار داد و نیمه شب هر دو را در خواب خفه کرد.
بازدید : 33,886 نفر

مار پیتون از خزندگانی است که با کمین ، طعمه را به دام می اندازد. او ابتدا طعمۀ از همه جا بی خبر را با آرواره هایش محکم می گیرد و بعد دور او پیچیده و چنان فشارش می دهد که دیگر نتواند نفس بکشد. پیتون حتی در کشاکش غلبه بر طعمه ، رگ های او را می ترکاند! سر انجام نیز طعمه را درسته بلعیده و چند هفته ای را به هضم آن می گذراند و بیشتر شنیده شده است حیوانات را طعمه خود قرار می دهد اما این مار غول پیکر اینبار دو کودک خردسال کانادایی را به عنوان شکار خود انتخاب کرده و هردی آنها را در خواب خفه کرده است.

مردی کانادایی صاحب یک مار پیتون با غفلت خویش سبب شد این مار برای بلعیدن دو فرزند خردسال خانواده یورش ببرد و هر دو کودک را در چنبره مرگبارش خفه کند.
براساس گزارش پلیس کمپبلتون کانادا «جان ساووآ» مرد 47ساله و مالک مار پیتون 45 کیلوگرمی فراموش کرده بود در قفس این حیوان خطرناک را ببندد.

مار پیتون

نیمه شب در حالی که همه اعضای خانواده در خواب بودند مار پیتون از قفس اش بیرون آمد و از راه کانال تهویه هوا به درون اتاق بچه ها لغزید و آنها را که دو برادر چهار ساله و شش ساله بودند با پیچیدن به دورشان خفه کرد.
مرد کانادایی این مار پیتون را از آفریقای جنوبی خریداری کرده بود که پس از این حادثه توسط پلیس دستگیر شد و قرار است به جرم بی مبالاتی در مرگ فرزندانش محاکمه شود.

حمله مرگبار مار پیتون به دو کودک خردسال

حمله مرگبار مار پیتون به دو کودک خردسال
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 166
برگرفته از برترین ها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 134 32
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف