نمناک سرگرمیگوناگون حمله وحشتناک میمون به مرد برای تلافی شوخی اش + فیلم
حمله میمون ، حمله میمون به انسان
مرد جوان با کار زشتی که با میمون انجام داد مورد حمله میمون قرار گرفت و صورت و بازوهایش زخمی شد.

عاقبت تلخ شوخی با میمون برای مرد جوان

مرد جوان میمون را به داخل حوضچه هول میدهد-اما میمون برمیگردد و به او حمله میکند ،یک گردشگر میمونی را به داخل آب در معبد چین پرت میکند...اما انتظار اتفاق بعدش را نداشته است میمون عصبانی سریعا از گردشگر گستاخی که او را برای خنده به داخل حوضچه پرت کرد انتقام گرفت و به او حمله کرد ؛ گردشگر ناشناس در حالی که تمام صورت و بازوهایش از حمله ی حیوان زخمی بود معبد را ترک کرد و به چین بازگشت.
 
حمله میمون

حمله هولناک میمون به یک مرد جوان

مرد جوان بعد از حمله میمون به خودش عکسی از صورت زخمی اش منتشر کرد.
 
صورت زخمی

عکس صورت زخمی مرد جوان بعد از حمله میمون

ویدیو ای در معبد زیتیان چین ضبط شده که گردشگر با شلوار مشکی و کت جین از پشت به میمون استثنایی نزدیک میشود ، زمانی که مرد به اندازه ی کافی به او نزدیک میشود میمون بر روی دیواری نزدیک آب نشسته و مرد اورا به داخل آب هول میدهد ، میمون به پرواز در می آید ؛ میمون در ابتدا به علت افتادن از دیوار گریه میکند اما ثانیه ای بعد برمیگردد و زمانی که مرد میخواهد از دست میمون فرار کند یک لنگه کفشش از پا خارج میشود و مرد می افتد.
بازدید کننده ها صدای خنده ی دستهی میمون هارا زمانی که مرد پریشان از معبد خارج میشد میشنیدند. مرد به سمت کوچه-جایی که فکر میکرد میمون ها نمیتوانند بیایند شتافت اما آنها آمدند، سپس گروه دیگری از میمون ها برای مسخره کردن به آنها پیوستند و به او کنار ساختمان حمله کردند ، ویدئوی این حادثه را در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید.
 

حمله وحشتناک میمون به مرد برای تلافی شوخی اش + فیلم

حمله وحشتناک میمون به مرد برای تلافی شوخی اش + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب/ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف