نمناک سرگرمیگوناگون نجات کودک خردسال از دست میمون وحشی! + فیلم
حمله میمون ، حمله میمون به انسان
در یک روستا در هندوستان ناگهان میمونی وحشی به مردم حمله می کند و به دلیل نامعلومی قصد به دزدیدن کودک خردسالی دارد و به خاطر آن با مردم مبارزه می کند.

 حمله وحشیانه میمون برای سرقت کودک و مبارزه با روستائیان

به گزارش میرور ؛ روز گذشته ویدیویی از یک میمون که قصد ربودن پسر بچه را داشت و به همین دلیل با روستائیان مبارزه میکرد در صفحات مجازی منتشر شد که طولی نکشید این ویدیو هزاران بازدید را به خود جذب نمود.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مبارزه روستائیان با میمون وحشی 

روز گذشته ویدیویی هولناک از روستایی به نام "کارناتاکا" واقع در کشور هندوستان در صفحات مجازی منتشر شد که یک میمون باعث ایجاد رعب و وحشت در میان مردمان آن روستا شده بود و قصد داشت تا پسر بچه ای کوچک را برباید.

همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید،زمانیکه کودک توسط میمون به دام افتاده بود،زنان روستایی با پا و لباس های خود ،تصمیم گرفتند تا حواس میمون را منحرف سازند تا بتوانند پسر بچه را نجات دهند.

حمله میمون به انسان

حمله میمون وحشی به کودک وحشت زده 

حتی یکی از روستائیان برای منحرف ساختن میمون،ظرف غذایی در چند متر دورتر از محل حادثه گذاشت تا میمون به سمت آن برود و مردان روستا بتوانند پسربچه را نجات دهند،اما میمون باهوشانه برخورد کرد و به سمت ظرف غذا نرفت.با این حال پسر بچه تعدادی زخم بر روی صورتش وجود دارد که نشان دهنده این است که قبل از ضبط ویدیو ذیل،میمون این آسیب ها را بر روی صورت او ایجاد کرده است.

مادر کودک برای اینکه فرزندش را نجات دهد،تصمیم می گیرد تا با لباسش حواس میمون را پرت سازد اما میمون وحشیانه لباس مادر را با دندان هایش گاز می گیرد!!

در نهایت یک مرد،کودک را زمانیکه کشیش حواس میمون را پرت کرده بود از دام میمون خارج ساخت و به منطقه ای امن برد.سپس میمون توسط اهالی این روستا به دام افتاد و هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه با آن میمون چه کرده اند منتشر نشده است!.

 

ویدیو حمله وحشیانه میمون برای سرقت کودک و مبارزه او با روستائیان ؛

حمله میمون به روستا برای دزدیدن کودک + فیلم

نجات کودک خردسال از دست میمون وحشی! + فیلم
: امتیاز : 3.1 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟
5 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف