حمله پلنگ به سگ
در روز سه شنبه گذشته، یک پلنگ وحشی در طی اقدامی عجیب و ناگهانی به سگ اهلی مزرعه واقع در جنوب هندوستان به بدترین شیوه ممکن حمله کرد و آنرا ربود.

لحظه حمله هولناک پلنگ به سگ بی نوا !

پلنگ ها گربه سانانی بسیار هوشمند هستند که نحوه شکار نمودن آنها با اغلب حیوانات متفاوت است چرا که گاها این حیوانات برای شکار کردن طعمه خود شاید بیش از چندین ساعت منتظر باشند تا آن را به دام بیندازند. با این وجود از مهم ترین خصوصیان پلنگ ها می توان به عکس العمل بسیار سریع آنها اشاره نمود که می تواند در به دام انداختن حیوانات توسط این حیوان نقش موثری داشته باشد.

از این رو شکار نمودن این گربه سانان بسیار باهوش، همیشه زبان زد جهانیان است و دیدن و تماشای آن از نزدیک شاید برای تعداد اندکی از انسان ها آن هم بصورت اتفاقی پیش بیاید. برای مثال اخیرا ویدیویی در صفحات مجازی از لحظه حمله وحشیانه یک پلنگ وحشی و در عین حال بسیار باهوش در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید فوق العاده ای روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

حمله پلنگ وحشی به سگ اهلی

همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می نمایید، یک سگ خانگی و اهلی در خانه روستایی واقع در جنوب هندوستان زمانیکه در حال استراحت بود، ناگهان با حمله وحشیانه و دردناک یک پلنگ روبرو شد که در این حمله و ربوده شدن سگ تنها چیزی نزدیک به 4 ثانیه و یا حتی کمتر رخ داد که این نشان دهنده عکس العمل بسیار سریع و هوشمندانه پلنگ می باشد.

این حادثه در روز 12 ژانویه گزارش شده است و اغلب ساکنان این منطقه نیز از مورد حمله قرار گرفتن حیوانات خود شکایت نمودند که در نهایت اخیرا این ویدیو در صفحات مجازی منتشر گردید.

همچنین افراد محلی بر این معتقد هستند که پلنگ ها بصورت انفرادی در طول شب و یا غروب افتاب حمله می کنند و بیشتر ترجیح می دهند تا به تنهایی زندگی نمایند. با این وجود باید نسبت به این حیوانات وحشی رسیدگی شود چرا که ممکن است جان انسان های این منطقه نیز همانند حیوانات به دام افتاده، به خطر بیوفتد. 

ویدیو لحظه حمله هولناک پلنگ به سگ بی نوا ! ؛

فیلم لحظه ترسناک حمله پلنگ به سگ

51
این مطلب مفید بود ؟10
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
نظرات
وبگردی