نمناک اخبارحوادث حمله پلنگ وحشی به دختر نوجوان در خواب! + تصاویر
پلنگ وحشی ، پلنگ
پلنگ وحشی به طرز باورنکردنی وارد خانه شد و دختر نوجوان هندی را که در کنار مادرش خوابیده بود را ربود . جسد قربانی بیرون از روستا کشف شد.
تاریخ انتشار : 5 تیر 1395
بازدید : 5,212 نفر

حمله پلنگ وحشی به دختر نوجوان و مرگ هولناک او

دختر 12 ساله هندی در خواب بود که پلنگ وحشی او را به طرز هولناکی کشت . 

پلنگ وحشی

حمله پلنگ وحشی به دختر هندی

حادثه مرگ هولناک دختر نوجوان هندی زمانی رخ داد که او کنار پدر و مادرش خوابیده بود . جسد زخمی دختر لابه لای گل و لای بیرون از روستا کشف شد .

مرگ دختر نوجوان

مرگ دختر نوجوان توسط پلنگ وحشی

" رانجیت سینگ " دختر هندی بینوا در کنار خانواده اش در حیاط خانه خوابیده بود ، نیمه شب پلنگ  با دندان هایش گردن او را گرفت و بدون آنکه کسی متوجه شود دختر را از خانه بیرون برد . مادر قربانی بی خبر از حادثه حوالی ساعت 4 صبح از خواب بیدار شد و متوجه نبود دخترش شد ، دقایقی جستجو کرد اما اثری از فرزندش نیافت. خانواده دختر نوجوان با کمک اهالی دیگر روستا به جستجو پرداختن و جسد بی جان را در حوالی خروجی روستا یافتند . آثار دندان های پلنگ روی گردن دختر و رد کشیده شدن بدنش روی زمین تکرار دوباره حمله پلنگ به اهالی این روستا را ثابت کرد . چند ماه پیش هم پلنگ وحشی به یکی از خانه های روستا حمله کرده بود که بدون وارد کردن آسیب به اهالی فرار کرده بود.

پلنگ وحشی

پلنگ وحشی دختر نوجوان را در خواب ربود

حمله پلنگ وحشی به دختر نوجوان در خواب! + تصاویر

حمله پلنگ وحشی به دختر نوجوان در خواب! + تصاویر
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
منبع : بخش خبری نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 10 3
نظر کاربران
نت

نت

بایدپلنگ ها را کشت

پاسخ دادن 1 2
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف