نمناک ورزشفوتبال حمله کاربران ایرانی به اینستاگرام بازیکنان تیم امید ژاپن
کاربران ایرانی ، حمله کاربران ایرانی به اینستاگرام
پس از شکست سنگین و غیرقابل باور تیم ملی امید در برابر بازیکنان ژاپن ،کاربران ایرانی با هجوم به اینستاگرام بازیکنان تیم ژاپن آنها را مورد توهین قرار دادند.
بازدید : 2,336 نفر

توهین کاربران ایرانی به بازیکنان تیم امید ژاپن

بار دیگر کاربران ایرانی در شبکه های اجتماعی با هجوم بردن به صفحات رقیبان ایران و توهین کردن به آنها دردسر ساز شدند.عده ای از کاربران ایرانی در پایان بازی تیم امید کشورمان مقابل ژاپن در مرحله یک چهارم نهایی رقابت های زیر 23 سال آسیا و انتخابی المپیک به صفحه اینستاگرام تیم رقیب هجوم برده و الفاظ زشتی به کار بردند.

توهین کاربران ایرانی به بازیکنان ژاپن

این اقدام در ادامه موارد مشابه درباره چهر ه هایی مانند مسی، ستاره آرژانتینی فوتبال دنیا و زایتسف، والیبالیست ایتالیایی صورت گرفته بود.

نظرات و توهین ها ناشی از عصبانیت پس از شکست 3 بر صفر بود و این کار ناشایست می تواند عواقب بدی برای ایران به همراه داشته باشد و نگاه ها را به مردم کشورمان تغییر دهد.

روز گذشته در حالی که بازی تیم های امید ایران و ژاپن پس از نود دقیقه به تساوی رسیده بود، در وقت های اضافه به سود ژاپنی ها به اتمام رسید، این اتفاق در حالی افتاد که امیدهای ایران موقعیت های زیادی در این بازی داشتند و حتی پیش از دریافت اولین گل از ژاپنی ها می توانستند دروازه این تیم را باز کنند.اما برخی کاربران ایرانی با رعایت نکردن شئونات اخلاقی عدم پیروزی را تحمل نکرده و کار را به فضای اجتماعی کشاندند.

حمله کاربران ایرانی به اینستاگرام بازیکنان تیم امید ژاپن

حمله کاربران ایرانی به اینستاگرام بازیکنان تیم امید ژاپن
:
امتیاز : 1.1 تعداد رای : 9
برگرفته از تسنیم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 7
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف