نمناک ورزشفوتبال حمله فیسبوکی کارلوس کی روش به برانکو
کارلوس کی روش ، برانکو ایوانکوویچ
ماجرای درگیری و اختلاف بین کارلوس کی روش و برانکو مثل اینکه تمومی ندارد چون دوباره کی روش به برانکو حمله کرده است.
تاریخ انتشار : 2 تیر 1395

درگیری کی روش و برانکو سر مساله تربیت خانوادگی

همیشه در سال های منتهی به جام جهانی و آن روزها که تیم ملی درگیر مسابقات مقدماتی است بین سرمربی تیم ملی و سرمربیان باشگاه ها درگیری ها و اختلاف نظرهای مختلفی به وجود می آید که این دفعه بحث درباره کی روش و برانکو است.

کارلوس کی روش در یک پست فیسبوک به حرفهای برانکو درباره تربیت خانوادگی اشاره کرده و نوشته:" من مایلم از شما سوال کنم "تربیت خانوادگی" و "ارزش های حرفه ای" شما کجا بود وقتی تصمیم گرفتید از امکانات فدراسیون فوتبال ایران برای اتهامات غیرواقعی و گمراه کردن فوتبال ایران استفاده کنید و برنامه آماده سازی جام جهانی را به خطر بیندازید.

 

کارلوس کی روش

عکس کارلوس کی روش

 آقای برانکو نمی توانید اتهامات غلط و توهم آمیز خودتان را پاک کنید. آنها در همه رسانه ها منتشر شده اند.شما می توانید کاری را انجام بدهید که مردان بزرگ وقتی اشتباه می کنند، انجام می دهند. آنها اشتباهات شان را می پذیرند و عذرخواهی می کنند. ارزش های تربیتی شما یک عذرخواهی را می طلبد. فردا با شما صحبت خواهم کرد."

 

کارلوس کی روش

عکس سرمربی پرسپولیس

 

حمله فیسبوکی کارلوس کی روش به برانکو

حمله فیسبوکی کارلوس کی روش به برانکو
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از ورزش سه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف