نمناک سرگرمیدیدنی ها حمله گاو خشمگین به یک خانه در حین مراسم! + تصاویر
گاو ، گاومیش
آداب و رسوم خطرناک اسپانیایی ها ترس و وحشت را به جان یک خانواده انداخت چرا که یک گاو خشمگین بطور غیر منتظره ای به این خانه حمله ور شد.

گاومیش عصبانی به این منزل مسکونی هجوم آورد

گاومیش عصبانی در حرکتی غیر منتظره تمامی ببینندگان جشنواره را غافل گیر کرد،در حین برگزاری جشنواره گاوهای نر در شهر وانسیای اسپانیا اتفاقی غیر قابل کنترل رخ داد، کی از گاوهای نر غول پیکر، در یک لحظه سرکش شده و به سمت مردم حمله کرد. حیوان خشمگین سپس وارد یک از خیابان های فرعی شده و به داخل خانه ای یورش برد.

 تلاش خانواده وحشت زده برای بستن در و ممانعت از ورود گاو به دیگر قسمت ها بی نتیجه مانده و حیوان خشمگین چند دقیقه ای را مهمان آنها بود. قسمتی از مبلمان منزل و برخی از وسایل دیگر بر اثر حمله گاو خراب شده و از بین رفت اما خوشبختانه به کسی اسیب وارد نشد.
 
گفتنی است؛ جشنواره سنتی سن فرمین، فستیوالی تاریخی است که بصورت سالیانه در شهر پامپلونا برگزار می شود. گاوهای خشمگین در کوچه پس کوچه های شهر رها شده و توسط مردم دنبال می شوند، بدیهی است که مهار گاوهای خشمگین کاری دشوار است. بنا بر آمار طی برگزاری این مراسم ما بین سال های 1924 تا 2009 گاوها جان 15 نفر را گرفته اند.
 
 
گاو
 
گاو
 
گاو
 

حمله گاو خشمگین به یک خانه در حین مراسم! + تصاویر

حمله گاو خشمگین به یک خانه در حین مراسم! + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف