نمناک سرگرمیگوناگون بلایی که گربه سر مادر جوان آورد! + عکس 18+
مادر جوان در حیاط خانه در حال راه رفتن بود که ناگهان گربه عصبی به او حمله کرد و با یک خراش زندگی او را تغییر داد.

 بلایی که گربه سر مادر جوان آورد!

یکی از خوشایندترین اتفاقات در دنیای امروزه، نگهداری از حیوانات خانگی می باشد که می تواند اتفاقی کاملا خوشایند و جالبی باشد که می تواند به بهترین شیوه ممکن ما و همچنین اعضای خانواده ما را سرگرم کنند. اما نگهداری از آنها ضوابط و شرایط خاصی را دارند که باید توسط هر یک از مالکان حیوانات خانگی رعایت شود تا دچار آسیب های جبران نشدنی نشوند.

حیوانات به دلیل ارتباط مستقیم با محیط زیست ممکن است با خوردن غذاهای آلوده، برخی بیماری های خطرناک را به بدن خود منتقل سازند و در نهایت این باکتری ها و انگل ها می توانند منجر به مرگ زودرس آنها شود و برای جلوگیری از این گونه آسیب ها باید آنها را به پزشک حیوانات معرفی کنید تا هر چه سریع تر درمان شوند.

اما یک مادر 45 ساله به نام " موریا برادی " بعد از حمله گربه به دست چپ او، مبتلا به بیماری ناشی از باکتری " استافیلوکوک اورئوس مقاوم به متی سیلین " یا به عبارتی " مرسا " شد که در طی این ابتلا او به بیماری گوشتخوار که نوعی عفونت است مبتلا شد که این عفونت می تواند بافت نرم بدن را مورد تعرض قرار دهد.

گربه وحشی به او در حیاط خانه اش حمله کرده بود که عوارض آن یک هفته بعد از حمله بر روی دستش ظاهر شد که او این گونه احساس کرده بود که ممکن است جانش را از دست بدهد. با این حال بعد از حمله گربه به او، کلیه های او با عفونت شدیدی روبرو شدند که پزشکان ناچار به جراحی دست باد کرده او شدند و به همین دلیل میزانی از پوست دست او را برش دادند.

موریا که مادر دو دختر است، در طی مصاحبه ای گفت که زنده ماندن او همانند یک شانس می باشد چرا که دستانش به شدت متورم شده بودند و جراحی دست او 5 و نیم ساعت طول کشید و باز هم دست او متورم می باشد و خوشبختانه توانست از این باکتری کشنده به میزان زیادی رهایی یابد.

بلایی که گربه سر مادر جوان آورد!

بلایی که گربه سر مادر جوان آورد! + عکس 18+
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف