نمناک اخبارحوادث حمله 2 میمون وحشی به دانش آموزان دبستان +عکس
حمله میمون ، سراوان
دانش اموزان یکی از مدارس غیردولتی وقتی در صف صبحگاهی ایستاده بودند مورد حمله میمون ها قرار گرفتند، ساعاتی بعد همان میمون با دوچرخه سواری در خیابان حمله ور شد.
تاریخ انتشار : 13 مهر 1395
بازدید : 3,253 نفر

حمله میمون ها به انسان در شهر سراوان

در یک اتفاق وقتی دانش آموزان دبستان غیردولتی نوآوران درصف صبحگاه بودند 2قلاده میمون از روی دیوار واردمحوطه مدرسه وباعث ترس دانش آموزان شدند.
 
حمله میمون

تصویر مربوط به صدمات حمله میمون ها در سراوان به دانش اموزان دبستان غیردولتی

 جزئیات حمله میمون به دانش آموزان و مرد دوچرخه سوار در سراوان

 موسی دهقان نژاد اظهار داشت:شب گذشته دو میمون وحشی به تعدادی از مردم سراوان حمله کردند که در پی این حادثه پنج نفر از مردم شهرستان مجروح شدند. رئیس اداره حفاظت محیط زیست سراوان گفت:یکی از این میمون ها با حمله به چهار دانش آموز در نقاط مختلف سراوان به آنها آسیب رسانده بود. وی افزود:در پی دریافت گزارش مردمی از این حادثه، تلاش نیروهای محیط زیست جهت حل این مشکل آغاز شد و پس از یک شبانه روز پیگیری مداوم نیروهای ما موفق شدند این میمون را زنده گیری کنند.
دهقان نژاد اظهار داشت:ماموران ما جهت زنده گیری میمون دیگر نیز تلاش زیادی کردند اما این حیوان با بروز رفتاری وحشیانه در نقاط مختلف سراوان به مردم حمله می کرد که در نهایت پس از حمله به یک دوچرخه سوار و با توجه به اینکه امکان زنده گیری وجود نداشت، این حیوان را توسط گلوله سلاح شکاری هدف قرار دادیم و کشته شد. رئیس اداره حفاظت محیط زیست سراوان گفت:آسیب وارده به فرد دوچرخه سوار جدی نیست اما در پی این حادثه وی در بیمارستان بستری شده است.
وی اظهار داشت:میمون تلف شده جهت انجام معاینات به دامپزشکی ارسال شده تا گونه و بیماری احتمالی آن مشخص شود.
دهقان نژاد گفت:نحوه ورود این حیوانات به سراوان هنوز مشخص نشده اما به احتمال قوی با توجه به موقعیت مرزی سراوان، این حیوانات به صورت قاچاق از کشورهای همسایه وارد کشور شده اند.

حمله 2 میمون وحشی به دانش آموزان دبستان +عکس

حمله 2 میمون وحشی به دانش آموزان دبستان +عکس
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 11
برگرفته از مشرق/ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف