نمناک سرگرمیدیدنی ها حمل تابوت جنازه با مترو !! + تصاویر
اگر تا پیش از این تصور می کردید که قطارهای مترو تنها برای جابه جایی مسافران زنده است با دیدن این تصاویر مطمئنا نظرات تغییر خواهد کرد.

حمل جسد داخل تابوت با مترو!!

دسترسی به اینترنت و در دسترس بودن ابزار ثبت تصاویر مثل یک گوشی موبایل این امکان را فراهم کرده است تا از اتفاقات عجیب و غریبی که در گوشه کنار دنیا رخ می دهد به سادگی باخبر شویم نمونه اش تصاویری است جالب در این بخش از سرگرمی نمناک از یک تشییع جنازه متفاوت در قطار متروی مسکو که توسط یکی از کاربران شبکه های اجتماعی ثبت و منتشر شده است.

جابه جایی جنازه با مترو به دلیل ترافیک

حمل جسد داخل تابوت توسط دو مرد در ایستگاه متروی مسکو مورد تعجب و شاید هم ترس برخی از مسافران شد ؛ ویدئو و تصاویر منتشر شده نشان می دهد که چطور 2 مرد با در دست داشتن تابوتی حامل یک جسد وارد قطار مترو شده و سپس در مقصد مورد نظرشان از قطار پیاده و به راه خود ادامه می دهند.
به گفته ی شاهدان عینی دو مردی که مسئول حمل تابوت بودند در واکنش به عکس العمل مسافران گفته اند که کارشان به هیچ وجه غیرقانونی نیست و به دلیل ترافیک سنگین مسکو این تصمیم را گرفته اند تا هرچه سریعتر جسد داخل تابوت را به محل دفن برسانند.
حمل جنازه با مترو

حمل کردن جنازه با مترو 

تابوتی که بیش از 1 متر و 80 سانتی متر طول دارد هر چند به سختی ولی در نهایت داخل قطار مترو جای داده شد و علی رقم دستور کارکنان مترو برای ترک قطار آن دو مرد تا پیش از رسیدن به مقصدشان از قطار پیاده نشدند و در نهایت در ایستگاه مورد نظرشان از قطار همراه با تابوتی که در دستشان بود خارج شدند.
براساس گزارشات این دو مرد قانونی را زیرپا نگذاشته اند و هزینه ی بار اضافه را پرداخت کرده بودند.
حمل تابوت با مترو

حمل تابوت و جنازه با مترو 

 

حمل تابوت جنازه با مترو !! + تصاویر

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف