نمناک اخبارجامعه بازگشت حمید صفت خواننده رپ به زندان!
حمید صفت ، حمید صفت در زندان
حمید صفت خواننده مشهور رپ پس از آزادی از زندان با قید وثیقه 500 میلیون تومانی باید منتظر رای دادگاه باشد.
تاریخ انتشار : 7 خرداد 1397

بازگشت دوباره حمید صفت به زندان

رکنا:حمید صفت خواننده مشهور رپ که دیروز از زندان آزاد شد  بعد از محاکمه به پرداخت دیه و زندان با احتساب ایام زندان قبلی محکوم خواهد شد. از این رو حمید صفت باز به زندان باز خواهد گشت.

وکیل مدافع خواننده رپ، آخرین وضعیت وی را پس از آزادی تشریح کرد. حمیدرضا دیروز از زندان آزاد شد.
 
 
عسکر قاسمی آقباش که همراه نورا... عزیزمحمدی وکالت خواننده جوان را به عهده داشت عنوان کرد:پس از تبدیل قرار بازداشت به وثیقه و سپردن وثیقه تعیین شده از سوی قاضی، حمیدرضا، یکشنبه از زندان آزاد شد و به خانه بازگشت.
بنابر گزارش پزشکی قانونی، مجازات قصاص منتفی شد و باید منتظر نظر دادگاه بود. اگر قضات دادگاه قتل را غیرعمد تشخیص دهند، موکلم به پرداخت دیه و یک تا سه سال حبس محکوم می شود. اگر هم آن را شبه عمد در نظر بگیرند، به پرداخت دیه محکوم خواهد شد. با توجه به این که بیماری مقتول، 50درصد در مرگ تاثیر داشته، دیه هم نصف می شود.
 
مادر حمیدرضا بعداز آزادی فرزندش از زندان گفت:خیلی خوشحالم که پسرم آزاد شد. خوشحالم که بعداز مدت ها حمیدرضا را دیدم و در آغوش گرفتمش. او ستون زندگی ام بود و دوری از او خیلی برایم سخت بود. من از سویی شوهرم را از دست داده و در سوگ او بودم و از طرفی هم پسرم در زندان بود و از من خیلی فاصله داشت. خدا را شکر می کنم که او آزاد شد.
 
وی ادامه داد:خدا را شکر همه چیز را قانون مشخص کرد. من در این مدت داغ دیدم، سختی دیدم اما توکلم همچنان به خدا بود. به پسرم گفته بودم اگر کسی مکری برای تو ایجاد کردو باعث شد این همه درد و ناراحتی بکشی، خداوند خودش همه چیز را روشن می کند.
سرانجام حقیقت مشخص شد. امروز روز آزادی پسرم، انگار روزی است که خورشید دوباه برزندگی من تابیده است. من مدت ها در انتظار دیدن پسرم بیرون از زندان بودم. امیدوارم زندانیان بی گناه هم آزاد و نزد خانواده هایشان بازگردند. امیدوارم این لحظه های شاد برای مادر زندانیان دیگر هم رخ دهد. خدا را شاکرم که امروز پسرم آزاد شد و نزد خانواده بازگشت.
 
حمیدرضا پس از آزادی، عکسی از مادرش در استوری اینستاگرام خود منتشر و از او تشکر کرد. او در کنار عکس مادرش نوشت «غلام ننمم». حمیدرضا 24 ساله، 24 مرداد سال گذشته در جریان درگیری با شوهر مادرش در خانه شان در خیابان ملاصدرا، باعث مرگ وی شد.
انتهای پیام/م
 

وضعیت حمید صفت خواننده مشهور پس از آزادی از زندان

بازگشت حمید صفت خواننده رپ به زندان!
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 8
این مطلب مفید بود ؟ 6 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف