نمناک فرهنگ و هنرچهره ها وقتی حمید فرخ نژاد فرعون مصر میشود + عکس
حمید فرخ نژاد ، لباس فراعنه
حمید فرخ نژاد صفحه اینستاگرامش را با انتشار تصویری از خودش در لباس فراعنه مصر به روز کرد که در ادامه این عکس را در نمناک میتوانید ببینید.
تاریخ انتشار : 24 خرداد 1396

حمید فرخ نژاد در لباس فراعنه مصر

حمید فرخ نژاد بازیگر فیلم سینمایی گشت ارشاد یکی از بازیگرانی است که در نقش هایش تمام هنر بازیگری را به کار میگیرد تا به تمام معنا بتواند از پس نقشش بربیاید . این بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از خودش در لباس فراعنه مصر به روز کرد.

عکسی از حمید فرخ نژاد در لباس فرعون مصر

حمید فرخ نژاد

حمید فرخ نژاد در نقش فراعنه

حمید فرخ نژاد فعالیت خود را در سینما به عنوان دستیار کارگردان آغاز کرد. در سال 1369 با بازی در فیلم در کوچه های عشق ساخته خسرو سینایی بازیگری را در سینما آغاز کرد. در سال 1378 بازی در فیلم عروس آتش که دومین فیلم کارنامه سینمایی اش بود آغاز درخشش او در سینما به حساب می آید. بازی در این فیلم سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را در هجدهمین جشنواره فیلم فجر برایش به همراه آورد. فیلمنامه این فیلم که توسط فرخ نژاد و سینایی بود نیز سیمرغ بلورین بهترین فیلمنامه را نیز برایش به همراه آورد.

حمید فرخ نژاد

عکسی از حمید فرخ نژاد بازیگر سینما و تلویزیون

حمید فرخ نژاد در فیلم گشت ارشاد در کنار ساعد سهیلی و پولاد کیمیایی نقش خوبی را اجرا کرد.

وقتی حمید فرخ نژاد فرعون مصر میشود + عکس

وقتی حمید فرخ نژاد فرعون مصر میشود + عکس
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 14
برگرفته از صفحه شخصی حمید فرخ نژاد / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 13 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف