حمید فرخ نژاد در یک نقش تاریخی + عکس

تاریخ انتشار : 14 آذر 1396کد مطلب : 60797زمان مطالعه : 2 دقیقه
حمید فرخ نژاد بازیگری که گریم های متعدد را در طی سالهای بازیگری اش تجربه کرده است ، تصویری از گریمش در یک نقش تاریخی را منتشر کرد.

رونمایی حمید فرخ نژاد از گریمش در یک نقش تاریخی

حمید فرخ نژاد یکی از بازیگران توانای سینما و تلویزیون کشورمان است که در سریال حلقه سبز در نقش حسن گلاب بسیار درخشید و پس از آن در نقش ها و گریم های متفاوتی جلوی دوربین رفت. این بازیگر فیلم سینمایی گشت ارشاد تصویری از گریمش در یک نقش تاریخی را منتشر کرد.

حمید فرخ نژاد

حمید فرخ نژاد در یک نقش تاریخی

اگر سری به کارنامه هنری حمید فرخ نژاد بزنید قطعا میتوانید تصاویری از این هنرمند کشورمان با گریم های متعدد را مشاهده کنید.

حمید فرخ نژاد

حمید فرخ نژاد در نقش یک روحانی

حمید فرخ نژاد در سال 1369 با بازی در فیلم در کوچه های عشق ساخته خسرو سینایی بازیگری را در سینما آغاز کرد. در سال 1378 بازی در فیلم عروس آتش که دومین فیلم کارنامه سینمایی اش بود درخشید و آغاز درخشش او در سینما به حساب می آید. این دومین همکاری وی با خسرو سینایی محسوب می شد. بازی در این فیلم سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را در هجدهمین جشنواره فیلم فجر برایش به همراه آورد.

حمید فرخ نژاد

حمید فرخ نژاد در فیلم گشت ارشاد

حمید فرخ نژاد برای بازی در فیلم های گشت 2 و خوب بد جلف نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد سی و پنجمین دوره جشنواره فیلم فجر شد.

حمید فرخ نژاد

حمید فرخ نژاد در فیلم آقا و خانم میم

چهارشنبه سوری اولین همکاری وی با اصغر فرهادی بود که وی در کنار هدیه تهرانی قرار گرفت. آتشکار اثر محسن امیریوسفی اثر متفاوت وی در کارنامه اوست.

حمید فرخ نژاد

حمید فرخ نژاد در فیلم شب واقعه

فرخ نژاد در شب واقعه بازی قابل توجه دیگری از خود ارائه نمود. فرخ نژاد در سال 1390 استرداد را بازی کرد. اثر بزرگی که برای وی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را به همراه آورد.

حمید فرخ نژاد

حمید فرخ نژاد در فیلم سینمایی تگزاس

حمید فرخ نژاد

ورژن خارجی حمید فرخ نژاد 

دموکراسی تو روز روشن، زندگی خصوصی آقا و خانم میم، زندگی مشترک آقای محمودی و بانو، گشت ارشاد و حریم از دیگر اثرهای قابل توجه او در دهه نود بوده اند.

حمید فرخ نژاد

حمید فرخ نژاد در سریال حلقه سبز

حمید فرخ نژاد در سریال حلقه سبز ابراهیم حاتمی کیا یکی از متفاوت ترین گریم هایش را تجربه کرد.

حمید فرخ نژاد در یک نقش تاریخی + عکس

حمید فرخ نژاد در یک نقش تاریخی + عکس : امتیاز : 5 تعداد رای : 4
این مطلب مفید بود ؟40
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
نظرات
وبگردی