نمناک فرهنگ و هنرچهره ها توضیحات حمید گودرزی درباره کنایه به نوید محمدزاده
حمید گودرزی ، برنامه دورهمی
حمید گودرزی در برنامه دورهمی حرف هایی زد که به نظر میرسید منظورش با نوید محمدزاده باشد اما در اینستاگرام از نوید محمدزاده دلجویی کرد و گفت منظورم تو نیستی.
تاریخ انتشار : 14 فروردین 1396
بازدید : 10,300 نفر

دلجویی حمید گودرزی از نوید محمدزاده

حمید گودرزی با انتشار متنی در اینستاگرامش، تعبیر حرف های شب گذشته خود در برنامه «دورهمی» را که به نظر می رسید خطاب به نوید محمدزاده باشد، تکذیب کرد.

حمید گودرزی در برنامه دورهمی اظهار کرد :در دهه هشتاد که ما در سینما بازی می کردیم، مردم روی پرده سینما آدم های خوشتیپ و با کلاس می دیدند که شخصیت قهرمانی داشتند و چهار تومان پول بلیت می دادند، در آخر هم با حال خوب از سینما بیرون می آمدند. در مقابل امروزه یک سری آدم های کثیف و چرک که با زیر پیراهن بازی می کنند و فقط فریاد می زنند و رگ گردنشان را باد می کنند، ستاره هستند و مخاطبان هشت تومان پول بلیت می دهند و زمانی که از سینما بیرون می آیند ناراضی هستند و زن و شوهرها به همه شک دارند. امروز سینمای بی قهرمان مد شده است و این خیلی به نظرم برای سینما بد است.

حمید گودرزی

حمید گودرزی در دورهمی

حمید گودرزی بعد از برنامه دورهمی با انتشار متن زیر از نوید محمدزاده دلجویی کرد.


درود بر هنر و هنر دوستان
این روز ها متأسفانه باند و باند بازی به فرهنگ عده ای از مردم نازنینمون هم کشیده شده که صد البته از ماست که بر ماست
نوید عزیز طبق تلفنی که با هم صحبت کردیم برات گفتم که من به هیچ عنوان منظورم تو نیستی عزیزم و منظورم ازسینمای زیر پیر هنی سینمای تلخ و نا امید کننده ای میباشد که متاسفانه این روزها سایه اش سینمای ایران را در بر گرفته به هر حال تو یکی از بهترین بازیگران این مملکت هستی و برایت ارزوی سیمرغ های بیشتر وشادی های افزون تر را از خدای بزرگ خواستارم

توضیحات حمید گودرزی درباره کنایه به نوید محمدزاده

توضیحات حمید گودرزی درباره کنایه به نوید محمدزاده
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 32
برگرفته از آخرین خبر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 21 11
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف