نمناک اخبارفرهنگ و هنر بیمه ایران حنجره “سالار عقیلی” را بیمه کرد
سالار عقیلی ، حنجره سالار عقیلی
همزمان با سالروز تاسیس بیمه ایران برای نخستین بار در تاریخ صنعت بیمه حنجره “سالار عقیلی” از سوی بیمه ایران بیمه شد.
تاریخ انتشار : 15 آبان 1395
بازدید : 2,290 نفر

بیمه حنجره سالار عقیلی

همزمان با هشتادویکمین سالروز تأسیس بیمه ایران برای نخستین بار در تاریخ صنعت بیمه حنجره سالار عقیلی از سوی شرکت سهامی بیمه ایران تحت پوشش بیمه ای قرار گرفت. این مراسم بعدازظهر امروز شنبه 15آبان 1395 در مرکز همایش های بیمه ایران و با حضور مسئولان این شرکت برگزار شد.

سالار عقیلی که برای دریافت بیمه نامه اش به این مراسم آمده بود، در سخنانی گفت:بابت این لطف و محبت نهایت تشکر وقدردانی را دارم. امیدوارم این حرکت آغازی باشد تا دیگر هنرمندان نیز از چنین امکاناتی استفاده کنند و تنها به من محدود نشود. هرکدام از هنرمندان شریف این مرزوبوم لیاقت این را دارند که چنین حرکت هایی برایشان انجام شود.

در ادامه این مراسم عقیلی دقایقی درباره خودش برای حاضران سخن گفت. وی اظهار کرد:یک ماه دیگر وارد 40 سالگی می شوم و اکنون 32 سال است که می خوانم. در هنرستان موسیقی دیپلم گرفتم و در دانشکده هنر ومعماری لیسانس بازیگری تئاتر را اخذ کردم.

این خواننده درباره ویژگی های یک اثر خوب گفت:گذشته از آهنگساز و شاعر که باید کارشان را به بهترین شکل انجام دهند، خواننده نیز در ماندگاری یک اثر نقش مهمی دارد. من عاشق ایران و مملکتم هستم و شاید به همین دلیل است که آثار میهنی که خوانده ام برجان و دل مردم می نشیند.

عقیلی درباره نقش پارتی در هنر گفت:هنر تا لب صحنه پارتی می پذیرد اما از آنجا به بعد پارتی هنرمند فقط خودش است. وقتی کسی روی صحنه می رود مردم هنر او را می بینند و می شنوند و آن را نقد می کنند. اگر کارش خوب باشد. می پذیرند و اگر نه او را رد می کنند.

در پایان این مراسم بیمه نامه حنجره سالار عقیلی از سوی مدیران بیمه ایران به او اهدا شد.

بیمه ایران حنجره سالار عقیلی را بیمه کرد

بیمه ایران حنجره “سالار عقیلی” را بیمه کرد
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 13
برگرفته از تسنیم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف