نمناک ورزشوالیبال فرهاد ظریف : نظری درباره سرمربی تیم ملی ندارم !
فرهاد ظریف ، تیم والیبال بانک سرمایه
فرهاد ظریف لیبروی تیم والیبال بانک سرمایه حرف هایی درباره شرایط این تیم و همینطور انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال میگوید.
تاریخ انتشار : 21 آذر 1395

فرهاد ظریف و شرایط تیم بانک سرمایه

فرهاد ظریف هنگامی که با قد 165 وارد ورزش والیبال شد کسی باور نمی کرد که او بتواند کار خاصی انجام دهد اما سر انجام او توانست با بازی های درخشان به مرتبه بالاتر راه پیدا کند.

فرهاد ظریف درباره شرایط تیم والیبال بانک سرمایه در لیگ برتر گفت:ما به حواشی و انتقاداتی که به تیم ما می شود توجهی نداریم و آن چه که کادرفنی و باشگاه از ما می خواهند را انجام می دهیم. واقعا بعضی از روزها تیم نمی تواند بازی خودش را انجام بدهد. تیم ما به دلیل اینکه ملی پوش دارد و این بازیکنان خستگی بیشتری نسبت به دیگر بازیکنان دارند، گاهی نتوانند تمام توانایی خود را به نمایش بگذارند.

فرهاد ظریف

فرهاد ظریف بازیکن تیم والیبال بانک سرمایه

ظریف در ادامه افزود:تیم ها انگیزه زیادی جلوی تیم ما دارند و همین کار را سخت می کند. تیم ها با تمام وجود برابر ما به میدان می روند و دوست دارند خودشان را بیشتر نشان بدهند.

لیبروی تیم والیبال بانک سرمایه درباره بازی این تیم برابر پیکان در هفته یازدهم لیگ برتر و تعیین قهرمان نیم فصل بازی ها گفت:با وجود اینکه ما نتیجه گرفتیم و در بازی ها پیروز هم شدیم اما بازی های خیلی خوبی را انجام ندادیم. پیکان یکی از بهترین تیم های ایران و آسیا است و در همه فصول خوب کار کرده است. این فصل هم پیکانی ها عملکرد خوبی داشتند و جزو تیم های مدعی هستند. قطعا بازی دشواری برای هردو تیم خواهد بود.

او درباره انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال ایران نیز گفت:من در حدی نیستم که در این باره صحبت کنم و نظری در این باره ندارم. کارگروه و خود مسئولان فدراسیون والیبال قطعا تمامی جوانب را بررسی می کنند و بهترین تصمیم را می گیرند. به دلیل اینکه من با هیچ یک از این مربیان کار نکردم نمی توانم نظری هم در باره آن ها بدهم.

فرهاد ظریف : نظری درباره سرمربی تیم ملی ندارم !

فرهاد ظریف : نظری درباره سرمربی تیم ملی ندارم !
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ورزش سه -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف