نمناک ورزشگوناگون اتفاق ناجوانمردانه در دیدار فوتسال گیتی پسند و حفاری
فوتسال گیتی پسند ، حفاری اهواز
دیدار تیم های فوتسال گیتی پسند اصفهان و حفاری اهواز در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتسال با حواشی بسیار و حرکت ناجوانمردانه علی عابدین همراه بود.
تاریخ انتشار : 6 آذر 1395
بازدید : 1,824 نفر

حواشی دیدار فوتسال گیتی پسند و حفاری اهواز

دیدار تیم های فوتسال گیتی پسند اصفهان و ملی حفاری اهواز در حالی امروز جمعه در هفته دوازدهم لیگ برتر در اصفهان برگزار شد که در این مسابقه اتفاقی ناگوار و ناجوانمردانه از سوی یکی از بازیکنان تیم میزبان رقم خورد.

در حالی که این بازی با نتیجه 6 بر 5 به سود ملی حفاری در جریان بود؛ در دقایق پایانی تیم حفاری با استفاده از بازی پنج نفره تیم حریف صاحب موقعیت دروازه خالی شد و بازیکنان این تیم توپ را به سمت دروازه خالی گیتی پسند شوت کردند اما به یکباره علی عابدین بازیکن نیمکت نشین تیم گیتی پسند وارد زمین شد و توپ را به اوت فرستاد تا اتفاقی عجیب و ناجوانمردانه در لیگ فوتسال رقم بخورد.

 

فوتسال گیتی پسند

بازی گیتی پسند و حفاری اهواز

عباس ترابیان درباره اتفاقات دیدار تیم های فوتسال گیتی پسند و حفاری اهواز که بازیکن ذخیره تیم گیتی پسند از بیرون زمین به داخل آمد و توپ را در آستانه گل شدن به بیرون زد و همچنین ورود تماشاگران به زمین و نیمه تمام ماندن مسابقه اظهار داشت:این اتفاقات ریشه در خیلی از مسائل دارد و باید اساسی حل شود. در اساسنامه سازمان لیگ باید بازنگری اساسی صورت گرفته و تصمیمات به شکلی باشد که به سود فوتسال تمام شود. این اتفاقات از اساسنامه به بدنه لیگ می آید و باید دید این تصمیمات را چه کسانی و با چه انگیزه ای می گیرند.

وی افزود:اعتقاد ندارم که منتظر باشیم و ببینیم کمیته انضباطی چه تصمیمی می گیرد. این تصمیمات پاسخگوی این درجه از تخلفات نیست و باید برخورد اساسی شود. برخوردهایی مانند محرومیت های یکی دوساله یا مادام العمر، نه اینکه بازیکنی را بنا بر هر خلافی که کرده یکی دو جلسه محروم کنند. اینها جوابگوی این درجه از تخلفات نیست و کل فوتسال را زیر سوال می برد. ما از سال 1992 الگوی خیلی از کشورها بودیم و ژاپنی ها از ما الگوبرداری کردند. اکنون نباید زحمات مان را از بین ببریم.

اتفاقات بازی گیتی پسند و حفاری اهواز مسخره بود

رئیس کمیته فنی فوتسال و فوتبال ساحلی با بیان این جمله تصریح کرد:علی کفاشیان در این قضیه باید برخورد اساسی کند. همانطور که گفتم اساسنامه سازمان لیگ باید مورد بازنگری قرار گرفته و افرادی بیایند که دلشان برای لیگ بسوزد. اگر قرار باشد، افراد بر اساس ایده ها و انگیزه های خود بیایند، نمی توان لیگ را نجات داد.

ترابیان در پاسخ به این سوال که آیا منظورش از حضور افراد با انگیزه در فوتسال، رضا افتخاری است گفت:من به شخص خاصی کار ندارم و درباره معضل صحبت می کنم که گریبان فوتسال را گرفته است. اگر اصلاح نکنیم، در آینده شاهد موفقیت های روز افزون تیم ملی فوتسال نخواهیم بود.

اتفاق ناجوانمردانه در دیدار فوتسال گیتی پسند و حفاری

اتفاق ناجوانمردانه در دیدار فوتسال گیتی پسند و حفاری
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از تسنیم -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف