نمناک اخبارسیاست ازدواج با حوریان بهشتی به شرط داعشی شدن!
حوریان بهشتی داعش ، وصیت نامه تروریست تکفیری
یکی از اعضای گروهک تروریستی و تکفیری با نوشتن وصیتنامه ای برای خانواده اش از انگیزه ازدواج به حوریان بهشتی که در انتظار داعشی ها هستند نوشت.
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1395

ازدواج با حوریان بهشتی انگیزه داعشی شدن!!

علاء عبدالعکیدی” یکی از اعضای گروه تروریستی داعش که هم اکنون در نبرد شرق موصل به سر می برد، در نامه ای به خانواده اش می نویسد؛ شما را به خدا مرا ببخشید، برایم لباس سیاه نپوشید، من پیش از این از شما درخواست ازدواج کردم، اما نپذیرفتید ولی به خدا قسم من با حوریان ازدواج خواهم کرد و برای رسیدن به این هدف، دست از تلاش برنمی دارم.

اینها بخشی از وصیت نامه یکی از تروریست های داعش است. وی این وصیت نامه را در کاغذی که بالای آن نام دفتر سربازان… گردان شهداء چاپ شده بود، نوشت.

این وصیت نامه تنها برای خانواده “عبدالعکیدی” نبود، بلکه می توان گفت، وی این نامه را به نیابت از همه تروریست ها نوشت. تروریست هایی که بیشتر آنها نوجوان و جوان هستند.

“عبدالعکیدی” در سن 15، 16 سالگی تصمیم گرفت تا به داعش بپیوندد، از این رو دو سال تحت آموزش قرار گرفت و سپس جذب این گروه شد.

احتمالا یکی از شروط ازدواج با حوریان بهشتی پیوستن به داعش بوده است!!

حوریان بهشتی داعش

حوریان بهشتی در وصیت نامه داعش 

ازدواج با حوریان بهشتی به شرط داعشی شدن!

ازدواج با حوریان بهشتی به شرط داعشی شدن!
:
امتیاز : 1.7 تعداد رای : 12
برگرفته از کاسپین /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف