نمناک ورزشفوتبال حکاکی روی دست ملی پوشان ایران و کی روش
ملی پوشان ایران ، پرچم ایران
ملی پوشان ایران و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران عکس پرچم ایران و همینطور عکس جام جهانی فوتبال را روی دستان خود حک کرده بودند
تاریخ انتشار : 26 آبان 1395

روی دست ملی پوشان ایران چه چیزی حک شده بود؟

ملی پوشان ایران امروز پرچم ایران و کاپ جام جهانی را روی دستان خود حک کرده بودند.کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران بارها نشان داده که تعصب خاصی به تیم ملی ایران دارد.

او امروز هم با حک کردن پرچم ایران روی دستش، یک بار دیگر نشان داد که تعصب ویژه ای به تیم ملی ایران دارد. او با این کار، روحیه شاگردان خود را هم بالا برده است.

او که با روحیه فوق العاده خود سعی در بالا بردن روحیه شاگردانش نیز دارد، امروز در اتفاقی جالب توجه به بازیکنان تیمش دستور داد تا پرچم و نماد جام جهانی را روی دست خود نقش بیندازند و خودش نیز با حک کردن این دو نماد روی کف دست چپ و راست خود بازی را آغاز کرد.

ملی پوشان ایران

حک پرچم ایران کف دست کی روش

  

ملی پوشان ایران

حکاکی روی دست ملی پوشان ایران

 
در حالی که تیم ملی فوتبال ایران امروز در پنجمین دیدار خود در مقدماتی جام جهانی به مصاف سوریه رفته بود بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی فوتبال ایران عکس پرچم ایران و همینطور عکس جام جهانی فوتبال را روی دستان خود حک کرده بودند. 
تیم ملی فوتبال ایران در پنجمین دیدار خود مقابل سوریه با تساوی بدون گل متوقف شد.

حکاکی روی دست ملی پوشان ایران و کی روش

حکاکی روی دست ملی پوشان ایران و کی روش
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از ایسنا -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف