نمناک فرهنگ و هنرچهره ها دادگاه برای سلمان خان حکم جدید صادر کرد
سلمان خان ، سلاح گرم
سلمان خان بازیگر 51 ساله و سرشناس بالیوود به خاطر شکار جانوران در حال انقراض با سلاح گرم تبرئه شد.
تاریخ انتشار : 30 دی 1395

حکم دادگاه برای سلمان خان

سلمان خان که خود را به عنوان یکی از بازیگران موفق و یکی از پرطرفدارترین ستاره های سینمای هند، معرفی میکند به دلیل شکار غیرقانونی و حمل سلاح گرم تبرئه شد.

دادگاهی در هندوستان، سلمان خان را از اتهام حمل غیرقانونی سلاح گرم تبرئه کرد.

دادگاه شهر جادپور اتهام سلمان خان در شکار یک گونه در حال انقراض جانوری با استفاده از سلاح گرم غیر مجاز را غیرقابل اثبات دانست.

سلمان خان

سلمان خان تبرئه شد

  
به این ترتیب این بازیگر سرشناس از تمامی اتهامات در این باره تبرئه شد. سلمان خان 51 سال دارد و یکی از سرشناس ترین ستارگان سینمای بالیوود است. او پیشنیه بازی در بیش از 80 فیلم را در کارنامه دارد.

این بازیگر در جریان سفری به جنگل در سال 98 به شکار غیرمجاز دو گوزن سیاه و حمل غیرقانونی سلاح گرم متهم شده بود. جامعه محلی «بیشنوی» برای نخستین بار از سلمان خان به دادگاه شکایت کردند. گوزن سیاه در آیین آن ها مقدس شمرده می شود.

سلمان خان سال 2006 در دادگاه اولیه به جرم شکار غیرقانونی به پنج سال زندان محکوم شده بود. سال پس از آن دادگاه عالی راجستان حکم حبس او را تعلیق کرد و سرانجام سال گذشته او را تبرئه کرد. دولت محلی در اعتراض به تبرئه سلمان خان به دادگاه عالی هندوستان شکایت کرده است.

این بازیگر سال 2015 نیز از اتهام قتل غیرعمد مردی بی خانمان هنگام رانندگی در بمبئی تبرئه شده بود. در این مورد نیز دولت ایالت مهاراشترا به این حکم اعتراض کرد.

دادگاه برای سلمان خان حکم جدید صادر کرد

دادگاه برای سلمان خان حکم جدید صادر کرد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
برگرفته از خبر آنلاین -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف