دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارجامعه حکم سعید مرتضوی اعلام شد
سعید مرتضوی ، پرونده سعید مرتضوی
قاضی پرونده سعید مرتضوی مدیرعامل پیشین سازمان تامین اجتماعی برای وی حکم تحمل 70 و 65 ضربه شلاق را صادر کرد.
تاریخ انتشار : 12 آبان 1395
بازدید : 6,611 نفر

حکم شلاق برای سعید مرتضوی

وکیل مدافع تعدادی از کارگران شاکی در پرونده تامین اجتماعی از ابلاغ رای پرونده مدیرعامل پیشین سازمان تامین اجتماعی خبر داد.
مصطفی ترک همدانی با بیان این مطلب اظهار کرد:رای پرونده شامل سه بخش بابت شکایت های کارگران و سازمان تامین اجتماعی، آقایان پالیزدار و پیمان حاج محمود عطار و نماینده پیشین کرج و همسر قاضی اش است.
وی در ادامه چنین ابراز عقیده کرد:هر چند که قاضی محترم دادگاه در بخش اول تمامی اعمال مجرمانه متهم را در برداشت اموال سازمان تامین اجتماعی به خوبی تشریح و تبیین کرده، اما به گمانم در تطبیق عمل او با عنوان مجرمانه می توانست "اختلاس" را نیز تلقی کند. همچنین از این جهت متهم لااقل محکوم به رد مال نیز می شد، اما در حال حاضر به اتهامات تصرف غیرقانونی و اهمال در انجام وظیفه به تحمل 70 و 65 ضربه شلاق محکوم شده است.
وی اضافه کرد:در بخش دوم نیز وی برائت حاصل کرده و در بخش سوم نیز محکومیت دارد.
ترک همدانی خاطرنشان کرد:هر چند قاضی محترم دادگاه توانست اداره جلسات دادگاه را با استاندارد قانون آیین دادرسی کیفری برگزار کند، اما من از خواندن این رای شوکه شدم، البته این رای قطعی نبوده و حتما تجدیدنظرخواهی خواهم کرد.

سعید مرتضوی ، حکم شلاق سعید مرتضوی

حکم سعید مرتضوی اعلام شد
1.517
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف