دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخبارحوادث “حکم سه بار اعدام” برای قاتل پسر معلول و دو زن میانسال دماوند
حکم سه بار اعدام ، اعدام
“حکم سه بار اعدام” برای مرد جوانی که ویلای همسر موقتش را در دماوند به آتش کشید و باعث مرگ 3 نفر شد.
تاریخ انتشار : 5 شهریور 1394
بازدید : 5,273 نفر

حکم سه بار اعدام

دومتیرسال91مأموران در جریان وقوع یکآتش سوزی در دماوند قرارگرفته و به محل حادثه اعزام شدند. مأموران مشاهده کردند یکخانه ویلایی متعلق به زنی جوان آتش گرفته و تمام مهمانان در میان شعله های آتش گرفتارشده اند. پس از خاموش شدن شعله های آتش، توسط آتش نشانان، مشخص شد پسری به نام خلیل که معلول جسمی بود و دو زن میان سال به نام های فروغ و محبوبه که برای تفریح به ویلا رفته بودند، کشته شده اند.

در ادامه تحقیقات مشخص شد صاحب ویلا با مردی به صورت موقت ازدواج کرده و باهم اختلاف داشتند. مأموران که به این مرد مشکوک شده بودند او را تحت تعقیب قرار داده و بازداشت کردند.

متهم در اظهاراتش گفت:چند وقت پیش با این زن آشنا شدم و او را به عقد موقتم درآوردم، اما باکارهایش باعث شد تا شرکتم را از دست بدهم و از همسرم جدا شوم. او زندگی مرا خراب کرده بود و دیگر جواب تلفن هایمرانمی داد. به همین دلیل به ویلای او در دماوند رفتم تا باهمصحبت کنیم که متوجه شدم در ویلا مهمانی برگزار کرده است. من بنزینی را که همراه داشتم روی خودم ریختم تا خودکشی کنم، اما ناگهان ویلا آتش گرفت. گمان می کنمآتش سوزی به خاطر انفجار بخاری داخل ویلا رخ داده بود.

با اعتراف این مرد پرونده وی برای رسیدگی، به دادگاه کیفری فرستاده شد و قضات دادگاه پس از برگزاری جلسه محاکمه، حکم به سه بار قصاص متهم دادند. دو روز پیش این حکم در شعبه 24 دیوان عالی کشور تائید و برای اجرا به واحد اجرای احکام دادسرای جنایی تهران ارسال و شمارش معکوس برای حکم مرگ این مرد آغاز شد.

حکم سه بار اعدام ، حکم سه بار اعدام برای مرد آتش افروز

“حکم سه بار اعدام” برای قاتل پسر معلول و دو زن میانسال دماوند
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 17
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 14 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف