نمناک اخبارجامعه حکم شلاق هنرپیشه معروف به جرم تعرض به همکارش
هنرپیشه معروف ، تعرض
دیوان عالی کشور حکم شلاق هنرپیشه معروف را که به تعرض به همکارش متهم شده بود، تأیید کرده است.
تاریخ انتشار : 9 اردیبهشت 1396
بازدید : 7,789 نفر

شکایت از هنرپیشه معروف به اتهام تعرض

یک سال قبل زنی جوان به پلیس مراجعه کرد و مدعی شد از سوی همکارش که هنرپیشه معروفی است مورد آزار و اذیت قرار گرفته است.
این زن در توضیح آنچه اتفاق افتاده بود، گفت:من و همکارم در یک نمایش نقش زوجی را بازی می کردیم و ارتباط نزدیک بین ما باعث شد همکارم به من علاقه مند شود و این موضوع را به من بگوید. اوایل ارتباط ما فقط تلفنی بود، مدتی بعد به من گفت قصد دارد با من ازدواج کند؛ چون فکر می کند خوب مرا شناخته و می توانیم زوج خوبی باشیم.
بعد هم دعوتم کرد با هم به یک مسافرت برویم، من هم قبول کردم. از نظر من، ما نامزد بودیم؛ در مسافرت او به من تعرض کرد و بعد هم به من گفت ناراحت نباش؛ چون قصد دارم با تو ازدواج کنم اما چند روز بعد بی محلی هایش را شروع کرد و بعد هم گفت پشیمان شده است و من آن زنی نیستم که او می خواهد. هنرپیشه معروف جوان گفت:بعد از این ماجرا بود که تصمیم گرفتم شکایت کنم و موضوع را به دادگاه بکشانم.

حکم شلاق هنرپیشه معروف

حکم شلاق هنرپیشه معروف به اتهام تعرض تایید شد

مرد هنرپیشه با شکایت این زن بازداشت و تحقیقات از وی آغاز شد. پسر جوان گفت:من قبول دارم با هم ارتباط داشتیم اما در این ارتباط هیچ زوری در کار نبود. من اصلا نمی خواستم همکارم را وادار به رابطه کنم و البته ارتباطی هم که ما داشتیم ارتباط تلفنی و در حد بیرون رفتن بود و من گفته هایش را قبول ندارم. او درباره وعده ازدواج به دختر جوان هم گفت:این تصوری بود که اشتباهی برای این خانم به وجود آمد؛ البته من ابتدا به او ابراز علاقه کردم اما بعد متوجه شدم این زن کسی نیست که من خیلی دوستش داشته باشم و بخواهم با او زندگی کنم و خصوصیات اخلاقی ما با هم یکی نیست؛ به همین خاطر هم به او گفتم که نمی خواهم با او ازدواج کنم و بهتر است به دنبال زندگی خودش باشد.

این دختر برای انتقام گیری از من دست به این کار زده است. با تکمیل تحقیقات، شاکی و متهم در دادگاه حاضر شدند و گفته های خود را در جلسه رسیدگی مطرح کردند. با پایان جلسه هیأت قضات وارد شور شدند و پسر هنرپیشه را در ارتباط نامشروع مجرم شناختند و به ٩٩ ضربه شلاق محکوم کردند. این رأی که از سوی دادگاه کیفری استان تهران صادر شده بود، در شعبه پنجم دیوان عالی کشور تأیید شد.

حکم شلاق هنرپیشه معروف به جرم تعرض به همکارش

حکم شلاق هنرپیشه معروف به جرم تعرض به همکارش
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 31
برگرفته از جام نیوز / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 25 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف