نمناک ورزشگوناگون حکم 100 ضربه شلاق ورزشکار المپیکی اجرا شد
حکم شلاق ورزشکار ، جرم احسان حدادی
ورزشکار المپیکی که به اتهام تعرض به دادگاه احضار شده بود حکم 100 ضربه شلاق برای او اجرا شد اما حکم تبعید او چه شد؟
تاریخ انتشار : 6 آبان 1395

حکم شلاق ورزشکار المپیکی

یک ورزشکار المپیکی در حالی مجوز حضور در المپیک 2016 ریو را گرفت که به جرم تجاوز، پرونده داشت و با وساطت کمیته ملی المپیک اجرای حکمش به پایان المپیک موکول شده بود!

در توییت پربازدیدی که روز گذشته یکی از خبرنگاران ورزشی منتشر کرده آمده است:«پرونده […] بسته شد. ١٠٠ ضربه شلاق به خواست شاکی به […] زده شد و با توافق دو طرف، حکم تبعید این ورزشکار به جزای نقدی تبدیل شد.»

جرم احسان حدادی

حکم تبعید ورزشکار المپیکی


انتشار گسترده این خبر در حالی است که هنوز هیچ مقام رسمی یا خود این ورزشکار نسبت به آن واکنشی نشان نداده است. ماجرا نیز به سال گذشته بر می گردد که این ورزشکار مشهور ایرانی که سابقه کسب مدال المپیک را دارد، به اتهام تعرض به دختری جوان به دادگاه احضار شد.

شاکی در جلسات دادگاه گفته بود که «با این ورزشکار دوست بود و می خواست با او ازدواج کند اما پس از مدتی از تصمیم خود منصرف شد تا اینکه این ورزشکار او را به بهانه شرکت در جشن تولد به خانه ای کشاند و مورد تعرض قرار داد. » متهم اما منکر جرم خود شد تا در نهایت قضات دادگاه کیفری استان تهران او را به یک سال تبعید در شهری دورافتاده و ١٠٠ ضربه شلاق محکوم کنند.

صدور این حکم برای او در حالی بود که از او به عنوان یکی از شانس های کسب مدال در المپیک ریو نامبرده می شد به همین دلیل با پیگیری کمیته ملی المپیک اجرای حکم به بعد از بازی ها موکول شد. پس از پایان مسابقات و ناکامی این ورزشکار در کسب مدال، مدتی زمان برد تا او به کشور بازگردد که شایعه فرار و پناهندگی اش را بر زبان ها انداخت اما او مدتی بعد سکوتش را شکست و علت تاخیر در بازگشتش به کشور را انجام عمل جراحی روی پایش اعلام و از برگزاری نشستی خبری برای پاسخ به آنچه شایعات نام برد، خبر داد. اکنون باید منتظر ماند و واکنش او در برابر خبر اجرای حکم ١٠٠ ضربه شلاق اش را شاهد بود.

حکم 100 ضربه شلاق ورزشکار المپیکی اجرا شد

حکم 100 ضربه شلاق ورزشکار المپیکی اجرا شد
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 18
برگرفته از نامه نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 13 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف