نمناک اخبارجامعه صدور حکم نهایی قاتل ستایش در دیوان عالی کشور
حکم قاتل ستایش ، پرونده قاتل ستایش
وکیل مدافع اولیای دم از اعلام حکم قاتل ستایش در شعبه 32 دیوان عالی کشور خبر داد و جزئیات دقیق آن را بیان کرد.
تاریخ انتشار : 19 دی 1395

 حکم قاتل ستایش در شعبه 32 دیوان عالی کشور صادر شد

عسکر قاسمی آقباش وکیل مدافع اولیای دم ستایش با اعلام این خبر  گفت که شعبه 32 دیوان عالی کشور نظر خود را درباره این پرونده صادر کرده اما هنوز ابلاغ نشده است.

به گفته این وکیل دادگستری، حکم شعبه دیوان عالی کشور به تایپ ارسال شده و تا فردا (دوشنبه) یا پس فردا (سه شنبه) ابلاغ می شود.

نورالله عزیزمحمدی دیگر وکیل اولیاء دم ستایش پیشتر گفته بود که حکم دیوان به زودی صادر می شود و خانواده ستایش به اجرای حکم قصاص اصرار دارند.

بر اساس این گزارش، فعلاً معلوم نیست که دیوان عالی کشور حکم دادگاه بدوی مبنی بر قصاص، اعدام و دیه را تأیید کرده است یا خیر؟

21 فروردین امسال بود که رسانه ها از قتل یک دختر بچه 6 ساله افغانستانی توسط نوجوان 16 ساله ایرانی در شهر خیرآباد شهرستان ورامین خبر دادند که در نهایت، قاتل دستگیر و برای وی پرونده تشکیل شد.

قاتل ستایش از سوی دادگاه کیفری یک استان تهران بابت ارتکاب قتل به قصاص، تجاوز به عنف به اعدام و بابت جنایت بر میت به دیه محکوم شده است.

یکم دی امسال، مجتبی فرحبخش وکیل قاتل ستایش از انتقال موکلش به بیمارستان اعصاب و روان خبر داد و گفت:متأسفانه به دلیل شرایط روحی و روانی و پرخاشگری هایی که امیرحسین داشت، وی به بیمارستان اعصاب و روان منتقل شده است.

به گفته وی عذاب وجدان و ندامتی که موکلش در چند ماه گذشته داشته به همراه زمینه های بیماری روانی، باعث شده که امیرحسین از خود رفتارهای غیرعادی نشان دهد.

هشتم دی نیز فرحبخش از ترخیص موکلش از بیمارستان اعصاب و روان خبر داد، گفت:حال موکل رو به بهبود است.

حکم نهایی قاتل ستایش قریشی چیست؟

صدور حکم نهایی قاتل ستایش در دیوان عالی کشور
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 14
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف