نمناک سرگرمیدیدنی ها حیوانات برهنه که بدنشان هیچ مویی ندارد + تصاویر
حیوانات برهنه ، حیوانات بدون مو
آیا می دانستید حیوانات نادری نیز هستند که در بدنشان هیچ مویی وجود ندارد؟ 9 حیوان برهنه وجود دارد که بدنشان مو ندارد.

 حیوانات برهنه و بدون مو 

همه ی ما انسان ها عاشق حیوانات هستیم و علاقه زیادی به برقراری ارتباط با آنها داریم.برای مثال اکثرا علاقمند به حیواناتی از جمله خرگوش،بچه گربه،سگ و... هستیم.اما در مواردی نادر با برخی حیوانات روبرو می شویم که دارای یک تفاوت خاص با هم نوعان خود هستند که ممکن است باعث تعجب هرشخصی بشوند.برای مثال گاها در موارد نادر مشاهده می شود که حیوان کاملا برهنه است و هیچ مویی ندارد.با این وجود صاحبان آنها ، آنها را به خوبی پرورش می دهند و برهنه بودن آنها نشان دهنده عدم نیاز آنها از رشد نیست و درضمن برای صاحبان آنها مهم نیست که حیوان آنها درمان می شود یا خیر.

اما متاسفانه همیشه این گونه نیست و برخی ممکن است آنها را به راحتی رها نمایند.

برخی حیوانات نادری که دچار برهنگی هستند عبارتند از:

1-خرگوش بدون مو

تصویری که مشاهده می کنید کاملا واقعی است و هیچ گونه فوتوشاپی صورت نگرفته که خرگوش را تبدیل به یک حیوان مصنوعی نماید.این خرگوش کاملا نادر است و بطور تصادفی در استرالیا پیدا شده است.پس از مبتلا شدن حیوان به این مشکل ، بعد از مدتی کوتاه در زندگی خود از انواع مشکلات سلامتی رنجیده خواهند شد .علاوه بر این ،حیواناتی که دچار این مشکل هستند ،در مقابل تابش خورشید و گرما می توانند مقاوم باشند و اما در دمای بالاتر بدن آنها آسیب خواهد دید .بنابراین اگر همچین حیوان نادر در خانه تان دارید باید مراقب سلامتی آن باشید.
 
خرگوش
 
حیوانات بدون مو
تصاویر خرگوشی که بدنش مو ندارد

2-بابون بدون مو

حیواناتی مانند میمون ها،اسب ها و... به صورت گله ایی با یکدیگر زندگی می کنند و اما این بابون مجبور به تنهایی می باشد چرا که بدون مو است و باعث هراس هم نوعانش شده است.این تصویر متعلق به یک بابون ساکن زیمباوه است.
جالب است که بدانید میمون ها هم مانند انسان ها ممکن است دچار ریزش مو شوند و اما این بابون کاملا نادر است.گویی بابون های دیگر به دلیل شکل خاص این بابون،اجازه هم بازی شدن کودکانشان با این بابون را نمی دهند.
 
بدن بابون
بابونی با بدن بدون مو

3-گربه بدون مو

تصور همه ما نسبت به گربه حیوانات بازی گوشی هستند که دارای بدن نرمی هستند اما در این تصویر می توان عمده تفاوت این حیوان را متوجه شد که تفاوت آن تنها بی مو بودنش که آن هم به علت مشکل ژنتیکی این حیوان است.
بچه گربه هایی که با این مشکل به دنیا می آیند ،ممکن است بعدها دچار مشکلات قلبی عروقی جدی شوند و این درحالی است که بچه گربه های سالم به هیچ وجه دچار این مشکل نمی شوند.تنها گربه بدون مویی که توانست به مدت زیادی زندگی کند ، نامش sphynx بود که به مدت 34 سال توانست زنده بماند.
 
گربه
گربه ای که بدنش مو ندارد

4-موش خرمایی بدون مو

موش خرمایی که در تصویر مشاهده می نمایید،همانند حیوانات لیست ما دچار بی مویی است که باعث تفاوت آن با هم نوعانش شده است.پس از رخ دادن این مشکل ،حیوان ممکن است در فصول سرد سال با مشکل روبرو شود چرا که پوست آنها بسیار حساس است .
بطور کلی زمانی که حیوانات با ریزش مو روبرو می شوند،ابتدا ریزش مو را در سینه و شانه هایشان تجربه می کنند و سپس در تمام بدنشان گسترش پیدا می کند و تبدیل به یک حیوان طاس و بدون مو می شوند.
موش
عکس موش بدون مو

5-مرغ بدون مو

این مرغ یکی از 2000مرغی است که در یک مزرعه دور افتاده به دنیا آمده است.به گفته صاحب آن این مرغ از بدو تولد کاملا بدون مو بوده و از همان ابتدا این گونه است.شکل و شمایل این مرغ می تواند باعث وسوسه شدن انسان های فقر که در همان منطقه سکونت دارند بشود چرا که هیچ پر و مویی ندارد اما با این وجود هنوز زنده است و هیچ آسیبی به آن وارد نشده است.
این مرغ ها با مرغ های معمولی هیچ تفاوتی ندارند و تنها از لحاظ ژنتیکی متفاوت هستند.محققین نیز حتی توانسته اند ژن این مرغ بدون مو را بیایند که با استفاده از آن ژن مرغ دیگر پر نخواهد داشت و دارای پوستی قرمز خواهد بود.
 
تصویر مرغ
تصویر مرغ بدون مو و برهنه

6-کاسکو بدون مو

این کاسکو لقب زشت ترین پرنده را به خود گرفته است چرا که کاملا برهنه می باشد و حتی یک پر هم بالای سرش وجود ندارد.زیبایی کاسکوها به دلیل پرهای رنگارنگ آنها می باشد که متاسفانه این پرنده تنها تعداد انگشت شماری پر دارد.با این وجود صاحب این کاسکو بیان کرد که "من این پرنده را دوست دارم" که نظر صاحب این پرنده بسیار شگفت انگیز است و نشان دهنده دوستی بین آنها می باشد.
 
کاسگو
تصویر کاسگو بدون مو

7-اسب بدون مو

هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه چه چیزی باعث بی مو شدن اسب ها می شود ، بدست نیامده است.اسب های بدون مو اغلب در دید ما ناخوشایند می باشند اما با این وجود اسب هایی که دچار این مشکل هستند باید در طی مراقبت های ویژه قرار بگیرند چرا که بسیار سریع تحت آسیب قرار می گیرند .بعد از قرار گرفتن آنها در مقابل نور خورشید،پوست آنها به راحتی خشک خواهد شد و بنابراین باید از آنها بصورت جدی محافظت کرد.
شاید پس از مشاهده این تصویر،کاملا متعجب شده باشید چرا که برای اولین بار است آنرا مشاهده می نمایید.ریزش مو در گربه ها و سگ ها رایج است اما در اسب ها بسیار نادر است .به همین دلیل قیمت پایه آنها 25000 دلار است.
اسب
 
اسب
 تصویر اسب های بدون مو

8-سگ بدون مو

رئیس جمهور سابق آمریکا"باراک اوباما"پس از مشاهده این سگ شگفت انگیز بدون مو،تصمیم گرفت که آنرا برای دختران خود در کاخ سفید فراهم سازد اما دخترش به سگ ها آلرژی دارد و صاحب سگ که یک فرد اسپانیایی می باشد گفت که این سگ مناسب بچه هایی که به سگ حساسیت دارند ،می باشد و هیچ گونه آلرژی برای آنها ایجاد نخواهد کرد.رنگ پوست این سگ بدون مو همانند خودش خاص است و رنگی شبیه به شکلات قهوه ایی دارد.
 
سگ
سگی که بدنش هیچ مویی ندارد

حیوانات برهنه که بدنشان هیچ مویی ندارد + تصاویر

حیوانات برهنه که بدنشان هیچ مویی ندارد + تصاویر
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 14
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف