نمناک سرگرمیدیدنی ها مشهورترین حیوانات در اینستاگرام + تصاویر
حیوانات ، حیوانات اینستاگرام
تعدادی از عکس های حیوانات خانگی با مزه ای در فضای مجازی منتشر شده اند که این حیوانات با داشتن بیشترین لایک معروفترین حیوانات فضای مجازی معرفی شده اند.

مشهورترین حیوانات فضای مجازی

برخی از تصاویری که در فضای مجازی به ویژه اینستاگرام منتشر می شود بخاطر جذابیت و خاص بودنشان بیشترین بازدید کننده را به خود اختصاص می دهد چنانچه با گسترش نفوذ شبکه های اجتماعی، «فالوئر» و «لایک» به دو شاخصه اصلی محبوبیت تبدیل شده اند و شاید جالب باشد بدانید این محبوبیت فقط به هنرمندان و ستاره ها تعلق ندارد!

حیوانات مشهور

فضای مجازی و رقابت برای هر چه بیشتر دیده شدن باعث شده رقابتی بین کاربران راه بیفتد تا تلاش کنند هر روز بر تعداد هواداران و لایک های خود اضافه کنند. بین تمام ستارگان سینما و فوتبال و حتی سیاست، کم نیستند کسانی که برای حیوانات خانگی شان هوادار جمع می کنند. حالا تعداد این حیوانات محبوب در فضای مجازی آنقدر زیاد شده که گاه صفحه آن ها به لحاظ تعداد فالوئرها و میزان بازدید از صفحه شخصی بسیاری از ستارگان سبقت می گیرد.

گرامپی؛ گربه 100 میلیون دلاری!

بسیاری از ستارگان سینما فالوئرهای میلیونی دارند؛ اما شاید باورکردنی نباشد که یک گربه از برخی از آنها پیشی گرفته باشد! این گربه که به «گرامپی» مشهور است، طی دو سال گذشته حدود 100میلیون دلار درآمد داشته است.

گرامپی در صفحه رسمی خود در فیس بوک بیش از 7 میلیون طرفدار و در توئیتر نیز حدود 256 هزار نفر دنبال کننده دارد. نام این گربه که به معنای بدخلق، ترشرو، اخمو و عبوس است، به سرعت به اسم هنری این گربه بدل شد. حالا گرامپی علاوه بر هواداران میلیونی، بازیگر هم شده و به خاطر قیافه عجیب وغریبش پیشنهاد بازیگری زیادی داشته است!

حیوانات مشهور

اسنویی؛ گربه ای با 190هزار فالوئر در اینستاگرام

«اسنویی» نام گربه معروفی است که با موهای خوش رنگ و کوتاه نه تنها در شبکه اجتماعی کشور بومی خود چین که در کل دنیا هواخواهان زیادی پیدا کرده است. او قبلا بیش از 275هزار فالوئر در شبکه اجتماعی چین به نام «ویبو» داشت و حالا چند ماهی است که بیش از 190هزار فالوئر دیگر در شبکه اجتماعی اینستاگرم دارد.این گربه دو ساله حتی صفحه اختصاصی مخصوص به خود در فیس بوک داشته و در آن صدها نفر به طور مرتب برای دیدن عکس هایی که هر ماه از او آپلود می شود، به آن صفحه مراجعه می کنند. با محبوبیت او حالا محبوبیت سایر گربه های معروف مجازی مثل گرامپی به خطر افتاده است!

حیوانات مشهور

دو میلیون فالوئر فقط برای یک گربه!

نالا گربه بی پناهی است که وقتی تنها 5 ماه داشت توسط صاحب فعلی اش پیدا شد و در حدود 5 سال از عمر او می گذرد که تبدیل به محبوب ترین حیوان در فضای مجازی گشته است. چیزی که صاحب وی را هم شگفت زده کرده است.

نالا اکنون علاوه بر صفحه اینستاگرام شخصی، وب سایت رسمی نیز دارد و چند وقتی است که به جمع گربه های معروف فضای مجازی پیوسته است.

حیوانات مشهور

سگ بامزه شبکه های اجتماعی

این سگ 4 ماهه آنقدر محبوب شده است که تعداد دنبال کنندگان صفحه ی اینستاگرام او از خیلی از کسانی که در شبکه های مجازی فعالیت دارند، بیش تر است.

عکس هایی که صاحب او در شبکه های اجتماعی به اشتراک می گذارد، بیش از 15 هزار لایک می خورد و صاحب او در مصاحبه ای گفت که دلیل ساختن صفحه ای در اینستاگرام برای این سگ به این دلیل بوده که فکر می کرده این سگ بیش از اندازه بامزه و دوست داشتنی است.

حیوانات مشهور

حیوانات

معروف ترین سگ دنیا

«بو» نام سگی پشمالوست که با یک عروسک مخملی نرم و دوست داشتنی هیچ تفاوتی ندارد و بامزه ترین سگ دنیاست. این سگ که سال 2011 با گزارش شبکه سی ان ان شناخته شد، الان بیش از 8 میلیون طرفدار در فیسبوک دارد و آنقدر معروف شده که عروسک های او هم ساخته شده و در بازار طرفدار پیدا کرده است.

حیوانات مشهور

حیوانات مشهور

دارسی؛ جوجه تیغی معروف اینستاگرام

پس از سگ و گربه، نوبت به جوجه تیغی معروف است که به حیوانات معروف اینستاگرام بپیوندد. افزایش محبوبیت «دارسی» از پنج سال پیش شروع شد؛ از زمانی که «شوتا تسوکاماتو» مالک آن عکس های این جوجه تیغی را در اینستاگرام قرار داد. دارسی الان بیش از 300 هزار فالوئر دارد.

حیوانات مشهور

حیوانات مشهور

این کلاغ عضو خانواده ماست!

«پنگوئن» نام کلاغی است که با عکس های خود در اینستاگرام به سرعت معروف شد. این کلاغ خیلی اتفاقی وارد یک خانواده استرالیایی شد و به یک عضو این خانواده تبدیل شد. آقای «بلوم» پدر خانواده، عکس های او را در اینستاگرام قرار داد تا در مدت کمی 3هزار فالوئر برای او جمع کند.

حیوانات مشهور

حیوانات مشهور
 

مشهورترین حیوانات در اینستاگرام + تصاویر

مشهورترین حیوانات در اینستاگرام + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 13
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 11 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف