نمناک سرگرمیگوناگون حیوانات نقاش تا حالا دیدین؟ + تصاویر
حیوانات نقاش ، حیوانات
حیوانات نقاش عجیب و غریب! مسئولین باغ وحش اوکلند در اقدامی جالب برای جمع آوری کمک های مردمی، نقاشی کردن را به حیوانات آموزش داده تا آن ها جلو چشم بازدیدکننده ها هنرنمایی کنند.
بازدید : 2,587 نفر

حیوانات نقاش

حتمآ شنیدن یا دیدن اینکه حیوانات بتوانند نقاشی بکشند به دور از تصورتان باشد اما در باغ وحشی این اتفاق به واقعیت پیوسته است و مسئولین نقاشی کردن را به حیوانات آموزش داده تا آن ها جلو چشم بازدیدکننده ها هنرنمایی کنند.

به گفته مسئولین باغ وحش اوکلند، هیچ یک از حیوانات مجبور به این کار نشده اند و برای خلق این نقاشی ها جایزه می گیرند.

به نظرتان یک طوطی، یک فیل و یک بز چه وجه اشتراکی می توانند داشته باشند؟ بله، هر سه نقاشی می کشند!

حیوانات نقاش

باغ وحش اوکلند برای جمع آوری کمک های مردمی، نقاشی کردن را به حیوانات آموزش داده تا آن ها جلو چشم بازدیدکننده ها هنرنمایی کنند.

چندین گونه از حیوانات از جمله طوطی، سنجاب، فیل و بز به آموزش های تعلیم دهندگان پاسخ مثبت داده و با کمک رنگ و قلم مو نقاشی می کنند. فیل ها با خرطوم و زرافه ها با دهان خود قلم مو را نگه می دارند.

حیوانات نقاش

حیوانات نقاش

یک سوسک ماداگاسکاری پاهایش را به رنگ آغشته می کند و با قدم زدن روی نقاط مختلف بوم تابلویی به رنگ های بنفش، سبز و زرد خلق می کند. «اندی»، بز پاکوتاه نیجریه ای از دیگر حیواناتی است که در این برنامه شرکت دارد و با سم های رنگی اش بوم سفید را به یک منظره رنگارنگ تبدیل می کند.

به گفته مسئولین باغ وحش اوکلند، هیچ یک از حیوانات مجبور به این کار نشده اند و برای خلق این نقاشی ها جایزه می گیرند.

به گزارش سی.اس مانیتور، سال گذشته این باغ وحش از فروش 12 نقاشی حدود 10 هزار دلار جمع آوری کرد. فروش 32 اثر از حیوانات این مرکز تا 20 سپتامبر در حراجی آنلاین «ای بِی» ادامه خواهد داشت. مبلغ به دست آمده، برای بهبود وضعیت باغ وحش و نجات حیات وحش هزینه می شود.

حیوانات نقاش تا حالا دیدین؟ + تصاویر

حیوانات نقاش تا حالا دیدین؟ + تصاویر
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از عصر ایران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف