نمناک سرگرمیگوناگون فیلم لو رفته از حیوان آزاری دردناک در یک مزرعه
حیوان آزاری ، فیلم حیوان آزاری
در یکی از مزرعه های بریتانیا ویدیو دلخراشی از حیوان آزاری کارکنان این مزرعه با دوربین های مخفی ثبت و در فضای مجازی منتشر شد.

ویدیو لورفته حیوان آزاری کارکنان مزرعه ای در بریتانیا

حیوانات دسته ای از موجودات زنده بر روی کره زمین هستند که همانند ما انسان های دارای حق و حقوق زندگی کردن می باشند و طبق این حقوق هیچ انسانی نمی تواند به آنها و محیط زندگی انها آسیب برساند.

اما متاسفانه دیده می شود که تعداد زیادی از انسان ها برای رسیدن به سود و منفعت خودشان، شروع به تخریب محیط زیست حیوانات و یا حتی کشتن آنها می کنند که واقعا دردناک و به دور از انسانیت است. اما در مقابل انسان هایی هستند که برای حفظ وعدم پایمال شدن حقوق این حیوانات دائما در حال انجام وظیفه هستند و هیچ علاقه ای ندارند تا به حیوانات آسیب برسد و کشته شوند.

حیوان آزاری

حیوان آزاری کارکنان یک مزرعه در بریتانیا

با این وجود میزان حیوان آزاری در روز بسیار زیاد است و تنها به یک منطقه یا یک شهر منتهی نمی شود و یک اتفاق جهانی است که متاسفانه وجود دارند و نمی توان به سادگی در مقابل آنها ایستادگی کرد.

برای مثال روز گذشته ویدیویی بسیار دردناک و عجیب از حیوان آزاری در بریتانیا، یکی از ویدیوهای ویروسی و پربازدید بود که توانست با بازدید فراوان و واکنش های متعددی از جانب کاربران صفحات مجازی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

آزار و اذیت حیوانات

غذا ندادن به حیوانات در مزرعه

اخیرا ویدویویی عجیب و باور نکردنی که نتیجه سه دوربین مخفی در یک مزرعه بریتانیایی است، توانست به شدت مورد بازدید همگان در صفحات مجازی قرار گیرد. این ویدیو شامل صحنه هایی دلخراش از حیوان آزاری در یک مزرعه است که کارکنان این مزرعه بقدری گوزن های شمالی را مورد اذیت و آزار قرار می دهند که این گوزن ها به بیماری های مختلف از جمله اسهال و اختلالات استخوانی مبتلا شده اند و این به نوعی است که گویی آنها به هیچ وجه به این حیوانات غذا نمی دهند!

از این رو گوزن های شمالی حیواناتی وحشی هستند ولی گوزن هایی که در اروپا نگهداری می شوند، اهلی هستند و می توانند برای برخی مراسمات اعم از کریسمس استفاده شوند.

با انتشار این ویدیو در صفحات مجازی، تعداد بسیار زیادی از سازمان ها همانند سازمان محیط زیست این کشور، اعلام کردند که در مقابل حیوان آزاری خواهند ایستاد و مجازات این کار غیر قانونی را ده برابر نمودند.

ویدیو لورفته حیوان آزاری کارکنان مزرعه ای در بریتانیا

آزار و اذیت گوزن های یک مزرعه در بریتانیا

فیلم لو رفته از حیوان آزاری دردناک در یک مزرعه
: امتیاز : 3.6 تعداد رای : 14
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟
10 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف