نمناک سرگرمیگوناگون مردی که بیش از 400 حیوان خانگی خطرناک و مرگبار دارد! + تصاویر
حیوان خانگی خطرناک ، حیوانات خانگی خطرناک
مرد 67 ساله فرانسوی که بزرگترین حامی و عاشق حیوانات است بدون احساس ترس و وحشت از 400 حیوان خانگی خطرناک در خانه اش نگهداری می کند.

مردی که از بیش از 400 حیوان خانگی خطرناک نگهداری می کند

مشاهده حیوانات خطرناک و ترسناکی همانند مار، تمساح، مارمولک و... همیشه یکی از سخت ترین صحنه های زندگی هر یک از ما انسان ها می باشد که حتی انتظار دیدن هیچ یک از آنها را شاید نداشته باشیم. با این وجود این مشکل می تواند به چه دلیلی در هر یک از ما وجود داشته باشد؟! آیا به این دلیل است که هیچ یک از ما شاید تا کنون یک بار هم آنها را ندیده ایم؟! آیا به دلیل ترسناک بودن آنها است؟!

حیوان خانگی خطرناک

نگهداری 400 حیوان خطرناک در خانه

این مورد در هر شخص می تواند متفاوت باشد گرچه ما میدانیم که حیوانات نیز همانند انسان ها دارای عواطف خاص خودشان هستند و باید در نهایت تمرکز از کنار آنها گذشت تا به ما آسیبی نرسانند.

اما به نظر شما، آیا می توانید چندین نوع از حیوانات خطرناک را در خانه و اتاق خود نگهداری نمایید؟؟! قطعا پاسخ بسیاری از شما می تواند " خیر " باشد و به هیچ وجه این پیشنهاد را قبول نخواهید کرد.

مراقبت از حیوان خانگی خطرناک

نگهداری حیوانات خطرناک توسط مرد 67 ساله

اما اخیرا تصاویری عجیب و باور نکردنی از خانه مرد مسن 67 ساله ای در صفحات مجازی انتشار یافت که باعث شوکه شدن تعداد بسیار زیادی از کاربران گردید.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

حیوانات خطرناک در خانه

خطرناک ترین حیوان خانگی

مرد 67 ساله فرانسوی به نام آقای " فیلیپ گیلت " یکی از شجاع ترین و حامیان بزرگ حیوانات در جهان است که به شدت عاشق حیوانات است و به همین دلیل در خانه اش بیش از 400 حیوان نگهداری می کند و آن هم در صورتی است که به هیچ وجه احساس ترس و وحشت در این مورد ندارد.

نگهداری مار

حامی بزرگ حیوانات در جهان 

وی از حیواناتی اعم از تمساح ها، مارها، مامولک ها، عنکبوت ها و.. در خانه اش نگهداری و مراقبت می نماید. او در مورد این اتفاق این گونه گفت:" پس از گذشت مدتی از نگهداری این حیوانات، می توانید آنها صدا کنید تا برای خوردن غذایشان حضور یابند ".

تربیت حیوانات خطرناک

نگهداری از دو تمساح خطرناک در خانه

گیلت از دو تمساح که خودش آنها را نجات داده است نگهداری می کند که حتی شب هنگام یکی از آنها در اتاق گیلت می خوابد و هیچ اتفاقی برای وی نمی افتد.گیلت در این مورد این گونه گفت:"ما حیوانات را درک نمی کنیم ، آز آنها نفرت داریم، ما فکر می کنیم آنها وحشتناک هستند!!".

نگهداری حیوان خانگی خطرناک

نگهداری از حیوانات خطرناک بدون ترس و وحشت

آقای گیلت تمام مجوزهای لازم برای نگهداری از 400 حیوان موجود در خانه اش را دارد و حتی همسایگانش را برای دیدن این حیوانات به خانه اش دعوت می کند!.

نگهداری بیش از 400 حیوان خانگی خطرناک توسط مرد 67 ساله

مردی که بیش از 400 حیوان خانگی خطرناک و مرگبار دارد! + تصاویر
: امتیاز : 5 تعداد رای : 6
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟
6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف